Daria Werbowy w kampanii Diane Von Furstenberg jesień-zima 2014/15

Daria Werbowy to niewątpliwie jedna z gwiazd kampanii luksusowych marek na sezon jesień-zima 2014/15. W tym sezonie została twarzą francuskiego domu mody Céline, Mango, Equipment, AG Jeans. Najnowsze przedsięwzięcie modelki to kampania Diane Von Furstenberg, z którą Daria współpracowała również w poprzednich sezonach.


Klimatyczne zdjęcia do kampanii Diane von Furstenberg są owocem współpracy najbardziej uznanych osobistości branży mody. Stylizacje są dziełem redaktora mody Interview Magazine - Karla Templera, twórcy stylizacji do jesienno-zimowych kampanii Tommy Hilfiger, Calvin Klein Jeans and Underwear, Valentino oraz Coach. Za klimatyczne fotografie odpowiedzialny jest znany fotograf mody Mikael Jansson.

W najnowszej kampanii Diane von Furstenberg zatytułowanej "Bohemian Wrapsody" modelka lansuje bezpretensjonalny, elegancki styl. Ubrana w słynne kopertowe sukienki prezentuje się niezwykle szykownie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności