David Beckham w wiosennej kampanii bielizny H&M

David Beckham od kilku sezonów współpracuje z sieciówką H&M, tworząc dla niej autorską bieliźnianą kolekcję dla mężczyzn. Wcześniej mogliśmy zobaczyć kilka kampanii z jego udziałem, tylko za pośrednictwem dość interesujących zdjęć na których prezentuje bokserki z linii David Beckham Bodywear. Tym razem marka poszła dalej i postanowiła wyprodukować krótki film promujący najnowsze projekty. Spot został wyreżyserowany przez Guy'a Ritchie'go, który znany jest ze swojego poczucia humoru, w którym słynny piłkarz debiutuje jako bohater kina akcji.


"David jest wprost stworzony do filmu” – opowiada Guy Ritchie. "Kręcąc ten spot, czułem się jakbym reżyserował krótki metraż”.

Efekty współpracy będzie można zobaczyć na całym świecie już 6 lutego. Wideo w zabawny sposób ukazuje gonitwę Davida, ubranego jedynie w obcisłe bokserki, po ulicach i parkach Beverly Hills.

"Praca z Guyem była niesamowitą przygodą” – podsumowuje Beckham. „Mam nadzieję, że widzowie będą się bawić równie dobrze, jak ja na planie filmowym." - dodaje


W przeddzień startu nowej kampanii H&M z Davidem Beckhamem, gwiazda futbolu – i zarazem świetnie zapowiadający się aktor – odpowiada na kilka krótkich pytań.

Co możesz na gorąco powiedzieć o nowej kampanii H&M?
"To fantastyczne, że mogłem zagrać w filmie wyreżyserowanym przez Guya Ritchie. Miałem z tego prawdziwą frajdę i cieszę się, że ludzie będą mogli zobaczyć mnie w zupełnie nowej roli."

Jak Ci się pracowało z Guyem Ritchie?
"Praca z Guyem to prawdziwa przyjemność. Jest znakomitym reżyserem. Bardzo cenię jego dotychczasowe dokonania i byłem zachwycony, kiedy H&M zdecydował się z nim współpracować. Guy jest bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o wartką akcję i humor. To dla mnie zaszczyt, że mogłem pracować z twórcą tego formatu."

Opowiedz nam więcej o nowych kolorach w swojej kolekcji.
"Wprowadziliśmy do kolekcji kilka nowych kolorów w sam raz na zbliżające się walentynki. W spocie reklamowym mam na sobie bokserki w odcieniu khaki, który wnosi do kolekcji Bodywear bardziej bezkompromisową, miejską nutę. Zaprojektowaliśmy też bokserki z niebieskimi i czerwonymi akcentami. Moja kolekcja bazuje na kilku klasycznych, sprawdzonych modelach, które pojawiają się co sezon. Cieszę się, że możemy je teraz zaoferować w nowych, atrakcyjnych kolorach."Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności