Diane von Furstenberg - kolekcja wiosna-lato 2013

Diane von Furstenberg na wiosnę i lato 2013 zaproponowała optymistyczną, kolorową kolekcję z orientalnymi elementami. Intensywność kolorów, kobiece kroje, zwiewne materiały sprawiły, że zwykły kolekcja zamieniła się w przepełnioną pozytywnymi wibracjami podróż do lat 60. i 70. ubiegłego wieku – ale w nowym wydaniu.


W trakcie tworzenia kolekcji Diane von Furstenberg inspirowała się barwnymi latami swojej młodości. Razem z dyrektorem kreatywnym, Yvanem Mispelaere, skupili się na wyszukanych kombinacjach kolorystycznych: jasnofioletowe płaszcze z jedwabnej krepy, połączone z marchewkowym topem i spodniami w odcieniu marokańskiej ziemi czy czysta biel złamana printem w kolorze oceanu z ceglastymi dodatkami.

Pomiędzy fantastycznymi krojami rodem z bajki pojawiły się także bardziej codzienne ubrania, niektóre sportowym akcentem nawiązujące do minionej olimpiady, w której projektantka uczestniczyła od początku do końca.W sezonie wiosenno-letnim modne będą długie suknie, bermudy i połyskujące cekinami bluzki. Powrócą również zwiewne spódnice i sukienki, tym razem będą przypominały upięte pareo.A wszystko w iście wakacyjnym stylu!Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności