Digel - karnawałowa kolekcja "Move"

Dla miłośników imprez, clubbingu oraz wielbicieli popisów na parkiecie marka Digel przygotowała ubrania z kolekcji "Move" o modnej awangardowej stylistyce. Mężczyźni, którzy wybierają się na elegancki bal i chcą zabłysnąć znajomością najnowszych trendów, powinni koniecznie sięgnąć po garnitury z wyraźnie zaznaczonymi długimi, wąskimi klapami oraz eleganckimi kieszonkami – biletówkami (czasem w butonierce jest biała chusteczka, którą w razie potrzeby można wyjąć). Garnitury z kolekcji Digel "Move" przykuwają również uwagę modowymi smaczkami, np. dekoracyjnym czarnym kwiatem w klapie lub kolorowym ściegiem. Błyszczące i matowe faktury tkanin, tworzące interesujące kontrasty, gwarantują  garderobie atrakcyjny wieczorowy look.


Na mniej oficjalne okazje – domówki czy imprezy w klubie – warto zaopatrzyć się w wyprofilowane i skrócone marynarki Digel oraz świetnie do nich pasujące spodnie o wąskim kroju i obniżonej talii, a pod marynarkę założyć koszulę lub cienką dzianinę. Takie zestawienie doda męskiej sylwetce młodzieńczości. Ozdobne detale stosowane w marynarkach, np. wpięty w klapę czarny kwiat lub metalowy znaczek z motywem steampunk,  nadają stylizacji modnego pieprzyka.

Do marynarki marka Digel proponuje także szeroki wybór dżinsów, od klasycznych po sprane czy hitu sezonu – spodnie z ciemnego denimu ze specjalną powłoką, która nadaje im połysk zmatowionego szkła. Krój jest wąski ze szczupłą kostką i obniżoną talią.

W kolekcji Digel Move znajdziemy modne koszule o silnie zaznaczonych elementach graficznych. Główna idea – uzyskanie ciemnej, jedwabistej elegancji – rzutuje na wybór gamy kolorystycznej, obejmującej niebieskawe odcienie czerwonego, kolory bordo i ciemnych winogron, aż po wieczorny niebieski. Warto zwrócić uwagę na żakardy, które na całej powierzchni wyczarowują migotliwą grę świateł. Charakter fashion uzyskano też poprzez zastosowanie tekstury plastra miodu lub diamentu. Jeśli chodzi o nadruki, ważnymi elementami są wzory microdot (mikropunkt) w ciemnych odcieniach. Koszulę możemy zastąpić dzianiną w kolorze bakłażanu, wieczornego błękitu lub czerni.

Projektanci Digla zadbali także o dodatki, dzięki którym można podkreślić swoją indywidualność, takie jak krawaty, muszki czy szale. Istotne znaczenie ma tu połysk oraz wzory budowane w głębokich, ciemnych kolorach.

Kolekcje marki Digel są dostępne w sklepach mutlibrandowych oraz w salonie firmowym w Factory Outlet Annopol w Warszawie.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności