Dior Addict Fluid Stick - spektakularny fluid do ust

Dior Addict Fluid Stick to prawdziwa rewolucja w dziedzinie makijażu. Pierwszy hybrydowy, wielofunkcyjny produkt do ust, który potrafi zdziałać cuda zaledwie jednym pociągnięciem. Nie błyszczyk, nie lakier, nie szminka. To zupełnie nowy rodzaj produktu do ust. Spektakularny fluid, którego zadaniem jest połączenie maksymalnego koloru, połysku oraz wrażenia "no makeup".


Magia Dior Addict

Odważna. Niczym marzenie. Niesamowita.
Jedno spojrzenie w lustro i, natychmiast, widać ekstazę przemiany. Ty, inna. Wolna.
W technikolorze.
Dior Addict jest mocą wyobraźni, w swej najczystszej postaci. Odkrywanie siebie na nowo, tego jak się czujesz, oraz jak i co chcesz.
Tworzenie się na nowo, natychmiast, bez końca, dzięki podstawowym, legendarnym narzędziom... Prawdziwe piękno oraz stylowe akcesoria.
Inspiracja płynąca z mody nie ma końca. Sposobów na zabawę wizerunkiem jest bez nieskończenie wiele.


Dziś, Dior dodaje kolejną, niespotykaną dotąd stronę do sagi Dior Addict. Otwierają się drzwi do świata, który jest jeszcze bardziej fantastyczny, cudowny, niczym ze snu...
Szyty "na miarę” dla tych, którzy dadzą się zaskoczyć.


Dior Addict Fluid Stick, pierwszy hybrydowy, wielofunkcyjny produkt do ust marki Dior. Prawdziwa rewolucja w dziedzinie makijażu.

Dior przedstawia Dior Addict Fluid Stick, swój pierwszy wielofunkcyjny produkt do ust, który potrafi zdziałać cuda zaledwie jednym pociągnięciem.
Nie błyszczyk, nie lakier, nie szminka... Dior Addict Fluid Stick to zupełnie nowy rodzaj produktu do ust. Spektakularny fluid, ledwo wyczuwalny na ustach... Jego zadaniem jest połączenie maksymalnego koloru, połysku oraz wrażenia „no makeup” w jednym produkcie, który jest trwały i zapewnia uczucie komfortu.
Dior Addict Fluid Stick to prawdziwa innowacyjna bomba. Połączenie niezwykłej technologii…


Wynik oryginalnego wyzwania przy tworzeniu receptury

Intensywne, długotrwałe barwniki, niczym „markery” umieszczone są w koralikach blasku. Kolor i blask połączone w jedno, dla uzyskania maksymalnego wrażenia, natychmiast po aplikacji...W przeciwieństwie do błyszczyka, Dior Addict Fluid Stick nie zawiera żadnego wosku, który mógłby sprawiać, że jego konsystencja stanie się ciężka. Zamiast niego zastosowano wodę. Odważnie, po raz kolejny. Natychmiast po nałożeniu woda wyparowuje, pozostawiając na ustach tylko tętniący życiem kolor, rozproszone błyszczące barwniki, nawilżone usta, uczucie nagiej skóry oraz delikatne wrażenie świeżości... Przyjemność intensywnego koloru oraz idealnie trwałej konsystencji.


Równie wielofunkcyjny... Ekskluzywny piankowy aplikator...

... ma kształt szminki. Produkt nakłada się bezpośrednio na usta, z idealną precyzją oraz niezwykłą łatwością. Niewspominając już o czystej przyjemności dla zmysłów... Z tym inteligentnym narzędziem do makijażu, nakładanie go nie mogłoby być łatwiejsze. A zmiana w wyglądzie widoczna jest natychmiast.


Projekt niczym fatamorgana...

Zadziwiający. Odurzający. Dior Addict Fluid Stick nie jest tym, na co wygląda na pierwszy rzut oka.Dior tworzy dodatek, który jest optyczną iluzją i wygląda jak najbardziej niesamowity produkt do ust. Nie ufaj swemu pierwszemu wrażeniu, które przywołuje na myśl oczywiście pomadkę. Łatwo dać się zwieść... Iluzja jest doskonała aż do momentu otwarcia buteleczki i wyłonienia się aplikatora tętniącego kolorem. Dior stworzył prawdziwy obiekt pożądania, poświęcony kobietom, które lubią dać się zaskoczyć.


Stylowa garderoba

Cieliste bądź przesiąknięte barwnikami. Okiełznane lub całkiem dzikie... jeśli nie niszczycielskie. Mają jednak wspólny mianownik: jako stuprocentowe akcesoria mody, natychmiast przyciągają uwagę. I dorzucają do każdego stylu nutkę niepokoju.


Dior Addict Fluid Stick posiada 16 niezwykle pełnych blasku, przyciągających wzrok odcieni.

16 zjawiskowych kolorów, każdy z nich wyrazisty na swój sposób. Wyraźne, powabne, wyrafinowane barwy... Ich nazwy czerpią inspirację z serca sagi Dior Couture, zapożyczone są z najbardziej urokliwych kreacji Diora.Od cielistego do fuksji, od koralowego aż po czystą czerwień, Dior Addict Fluid Stick to muśnięcie koloru, które wyróżnia się, bez względu na stylizację. Bez zahamowań. Bez umiaru.


4 zapierające dech w piersiach odcienie

Wśród palety kolorów Dior Addict Fluid Stick, cztery charakteryzują się największą siłą – odcienie,  które po prostu trzeba mieć. Wyrafinowane, niezwykle modne, przywołują to, co Christian Dior powiedział o swych najbardziej spektakularnych kreacjach, "przełomowe projekty, symbole nowej mody… które znajdą się na okładkach bądź łamach magazynów."

Pandore. Czysta, rozjarzona, promienista czerwień… Jednym słowem, eksplozja. I tak odważna, że mogłaby być niemal zabroniona...
Wonderland. Barwniki w odcieniu fuksji, ekstremalny wybuch koloru, który uwydatnia stylizację od samego nałożenia na usta. Magiczny…
Aventure. Elektryzujący koral, jasny i przepełniony światłem, bezkompromisowa postawa… Prawdziwy przebłysk odwagi.
Mirage. Niezwykle żywy odcień, na pierwszy rzut oka beżowy, ale po chwili przyjrzenia się, wyłania się z niego odrobina różu. Przepiękna iluzja, która schlebiać będzie każdej cerze.


Kwintesencja marki Dior, prawdziwe wyrafinowanie

Tajemne drzwi otwierają się do magicznego świata. Za nimi znajduje się uzależniający świat, w którym wszystko jest możliwe. Przed obiektywem fotografa Stevena Meisela pozuje Sasha Luss, nowy symbol kobiecości Addict, niezwykle intrygująca, cudownie wyrafinowana… Uzależniona od zabawy stylem i złudzeniem...
W tym wspaniałym świecie, w którym pozory mogą mylić, jedna rzecz jest pewna: Jej pomadka to jej „wspólnik zbrodni”, magiczny dodatek. Ten nowy, obowiązkowy ekspert metamorfozy również zmienia się pod wpływem magii Dior Addict – spektakularnie podkreślając kolor i blask ust. Z ustami w odcieniu Pandore oraz idealnie polakierowanymi paznokciami, Sasha Luss jawi się jako prawdziwie wyrafinowana kwintesencja marki Dior.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności