Dior Golden Winter - makijaż świąteczny

Wersal, bożonarodzeniowy wieczór. Najbardziej ekskluzywny pałac, naznaczona duchem historii architektoniczna perła, opiera się modom i upływowi czasu. Jego wyrafinowane ściany i francuskie ogrody zawsze fascynowały Christiana Diora. Dziś stały się inspiracją dla Tyena i jego najnowszej, olśniewającej kolekcji makijażu.


Wyrafinowane złoto i mieniące się refleksy ozdabiają oczy i usta. Paznokcie błyszczą jak drogocenna biżuteria. Światło o zmierzchu rozpromienia... A może to już wschód słońca?

W barwach Wersalu

Perfekcyjnie zaprojektowane opakowania Diorific i Diorific Vernis, o zmysłowych liniach i ponadczasowym wyrafinowaniu, to przedmioty które cieszą oczy i pozostają z nami na zawsze. Kolekcjonerska edycja, z królewską paletą barw, w mistrzowski sposób wykorzystuje zuchwałą moc koloru. Perłowe drobinki przełamują cudowne, matowe odcienie Diorific.

W limitowanej, kolekcjonerskiej edycji Golden Winter, kultowa pomadka Dior wzbogaca swoje pigmenty w metaliczne, matowe refleksy i umożliwia tworzenie zupełnie nowych efektów. Odcienie rubinowej czerwieni (Diva), oszronionego beżu (Etoile), chłodnego drzewa różanego (Joy), malinowego brązu (Winter) oraz wieczorowej fuksji (Minuit), modelują usta, nadają im aksamitny i olśniewająco intensywny wygląd.


Kolekcja Diorific Golden Winter

Pomadki w sześciu kolorach:
- 038 Diva
- 041 Etoile
- 042 Winter
- 043 Joy
- 045 Royale
- 046 Minuit


Wszystkie cztery odcienie z limitowanej edycji Diorific Vernis posiadają królewską duszę: Royale to róż w odcieniu fuksji, Marilyn to rubinowa czerwień, Minuit to wibrująca śliwka ze złotymi drobinkami oraz Winter, biel iskrząca się różowym złotem… Atmosfera Wersalu i magii królewskiej mody Dior aż po czubki palców.

Diorific Vernis - lakir do paznokci w czterech kolorach:
- 128 Winter
- 751 Marilyn
- 775 Royale
- 995 Minuit


Zniewalający blask trzech rodzajów złota

Złoto – symbol tego, co nadzwyczajne, obietnica zmysłowości, najwyższego wyrafinowania...
W kolekcji Golden Winter drogocenny kruszec zmienia się w kolor. Oczy rozjaśniają się blaskiem złota w żółtym, platynowym lub różowym odcieniu. Luksus i ultra-kobiecość: nic nie jest zbyt piękne dla Dior w jego własnym pałacu.


Kultowa paleta 5 Couleurs powraca w dwóch zupełnie nowych barwnych harmoniach. Paleta słoneczna (odcienie złota, miedzi i moreli) lub księżycowa (odcienie śniegu, szarości i głębokiego fioletu) ubiera spojrzenie w kolory żółtego lub platynowego złota, które jest jednocześnie urzekające i spektakularne.

5 Couleurs w dwóch paletach kolorystcznych:
- 634 Golden Flower
- 644 Golden SnowAutor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności