Dior Holiday 2017 "The Gold Quest" - świąteczne propozycje

Dookoła czuć uroczystą atmosferę świąt. Puszysty, biały śnieg przyciąga spojrzenie i podkreśla walory propozycji upominkowych Diora. Najnowszy film francuskiego domu mody Christian Dior - "The Gold Quest" przenosi nas w magiczną podróż prezentując kultowe produkty swojej marki, które z pewnością są wymarzonymi prezentami pod choinkę.


Na początku magicznej podróży po ośnieżonej krainie widzimy blask odbijającego się złota legendarnego zapachu J‘adore, który przypomina nurt rzeki. Biały krajobraz skrywa w sobie krem z linii Dior Prestige - najbardziej luksusowe doświadczenie przeciwstarzeniowe, jakie oferuje marka Dior, elementy świątecznej kolekcja makijażu Dior Precious Rocks - kultową paletkę cieni do powiek 5 Couleurs Precious Rocks, fantastyczne kolory Diorific Vernis czy czerwień pomadek Diorific Khôl, Bijou Edition Rouge Dior Couture i  niezastąpionego Diorific Matte Fluid nadającego ustom i cerze cielisty odcień.

Kolejny przystanek w podróży to Poison Girl zapach współczesnej dziewczyny, który wyraża jej wszystkie pragnienia, bez zahamowań, która nie musi walczyć o swoją wolność, ponieważ urodziła się wolna, Dior Homme, w którym siła jest zabarwiona subtelnością a wyrafinowana elegancja pozbawiona wszelkiej ostentacji, Miss Dior Eau de Parfum - nowe wcielenie kultowego zapachu, a tuż za nim wśród płatków śniegu zapach męski Sauvage będący manifestem na cześć wolności.

Film kończy się wybitną amforą majestatycznego i promiennego J'adore L'Or, który w nowej odsłonie przypomina drogocenny klejnot. Odziana w płynne złoto, jeszcze smuklejsza szyjka amfory sprawia, że trudno nie ulec pragnieniu choćby przelotnego dotknięcia.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności