Dior Holiday 2018 "Wish in Dior" - świąteczne propozycje

"Jeśli marzysz o Dior, to Twoje marzenia mogą się spełnić." - czytamy na stronie internetowej marki. Christian Dior uwierzył w swoją szczęśliwą gwiazdę, która spełniła jego wielkie marzenie o założeniu własnego domu mody w 1947 roku. Tak i nasze marzenia mogą się zrealizować. Tegoroczne świąteczne prezenty francuskiego domu mody zdobione są zaczarowanymi talizmanami i wyglądają tak jasno, jak szczęśliwa gwiazda Monsieur Dior.


Najnowszy film francuskiego domu mody Christian Dior - "Wish in Dior" przenosi nas w magiczną podróż przez zaczarowane drzewo życzeń prezentując kultowe produkty swojej marki, które z pewnością są wymarzonymi prezentami pod choinkę. Na początku magicznej podróży młoda dama znajdując swoją szczęśliwą gwiazdę napotyka na przepięknie zapakowany zapach JOY by Dior będący obietnicą szczęścia, dalej biegnąc tajemniczą ścieżką wśród lakierów Diorific Vernis z najnowszej, świątecznej kolekcji makijażu "Midnight Wish" odnajduje kultowy zapach pachnący miłością - Miss Dior. Widząc swoje odbicie w magicznym lustrze przenosi się do świata marzeń, w którym drapieżna pantera pilnuje luksusowego kremu do pielęgnacji anti-aging dla skóry wrażliwej Dior Prestige, Dalej widzimy niczym rozsypana talia kart kolejne produkty Diorific Lipstick, Diorific Vernis, a unosząc się na złotej wazce odkrywa zapach Dior Sauvage będący uosobieniem prawdziwego mężczyzny oraz niezwykle kobiecy, subtelny zapach  J‘adore.

Idealny prezent Dior oznacza zaczarowane Święta Bożego Narodzenia, gdzie spełniają się wszystkie marzenia i gdzie wszystko wygląda perfekcyjnie. Każde zamówienie złożone w internetowym butiku Dior jest zapakowane w delikatną bibułkę i dostarczane w opakowaniu ze złotym logo marki, które dodatkowo ozdobiono kolorowymi, subtelnymi tasiemkami oraz małą, złotą gwiazdką, czterolistną koniczyną i inicjałami domu mody CD.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności