Dior Holiday Lights - świąteczne propozycje z kolekcji "State of Gold"

Dookoła czuć uroczystą atmosferę świąt. Rozświetlone tysiącami świateł miasto przyciąga spojrzenie i podkreśla walory propozycji upominkowych francuskiego domu mody. Oślepiający blask złota produktów kolekcji "State of Gold" to luksus w nowym wydaniu, który staje się niezwykle subtelny i tajemniczy, nasycony refleksami szlachetnego metalu, a urzekająca paleta barw oferuje gotowy przepis na wyjątkowy makijaż glamour w świątecznym stylu.


Najnowszy film francuskiego domu mody Christian Dior przenosi nas w magiczną podróż prezentując kultowe produkty swojej marki, które z pewnością są wymarzonymi prezentami pod choinkę. Podczas podróży ulicami wielkiej metropolii natrafimy na flakonik zapachu Miss Dior Le Parfum będący wyrafinowaną kombinacją upajającej słodkości i śmiałej elegancji, pomadki Diorific Mat oraz lakiery do paznokci Diorific Vernis z kolekcji Dior Christmas 2015 "State of Gold", puder rozświetlający w kompakcie Golden Light Compact Powder, kultową paletkę cieni do powiek 5 Couleurs - gwiazdę świątecznej kolekcji "State of Gold", która została przedstawiona w jodełkowym wzorze imitującym szewron – kwintesencji miejskiego szyku.

Dalej kolejno pojawia się męski zapach Dior Homme, w którym siła jest zabarwiona subtelnością a wyrafinowana elegancja pozbawiona wszelkiej ostentacji, luksusowy krem do pielęgnacji anti-aging dla skóry wrażliwej Dior Prestige oraz kwiatowa kompozycja zapachowa wyróżniająca się niespotykaną harmonią, symbolizująca kwintesencję kobiecości podkreśloną eleganckimi kształtami rozpoznawalnej na pierwszy rzut oka amfory - ponadczasowy zapach J’adore.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności