Dior Homme - kampania jesień-zima 2018/19

Jesienno-zimowa kampania Dior Homme sfotografowana przez Paolo Roversiego, przedstawia dwie generacje modeli, które uosabiają kolekcję o wysokim kontraście. Zaprojektowana przez Krisa Van Assche łączy streetwear z elegancją charakterystyczną dla francuskiego domu mody zwracajac przy tym uwagę na ciągłą przemianę stylu mężczyzny.


Bohaterami kampanii zatytulowanej "Forever Young" są m. in.:gwiazdy męskiego modelingu końca lat 90. i początku XXI wieku, holenderki model Mark Vanderloo, brytyjski model James Rousseau, Francuz Arnaud Lemaire oraz młodsze pokolenie modeli - Kohei Takabatake, Sasha Komissarov, Nolan Cottereau.

Przypomnijmy iż Kris Van Assche po 11 latach piastowania stanowiska dyrektora kreatywnego Dior Homme, zrezygnował ze współpracy z francuskim domem mody. Jego stanowisko zajął Kim Jones, który opuści szeregi Louis Vuitton. Projektant ogłosił odejście dzień przed pokazem kolekcji Louis Vuitton Menswear jesień-zima 2018/19, zatem prezentowana kolekcja była jego oficjalnym pożegnaniem z marką.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności