Dior Homme - kampania na sezon wiosna-lato 2015

Kris Van Assche – projektant męskiej linii Diora postanowił w kolekcji zarezerwowanej na sezon wiosna-lato 2015 cofnąć się do XIX wieku, aby stworzyć ubrania inspirowane kaligrafią. Nowa kampania nosi tytuł "Letter", i po raz kolejny towarzyszą jej zdjęcia wraz z filmem autorstwa Willy’ego Vanderperre’a. Kolekcja ma część duszy samego Christiana, bo jak twierdzi obecny dyrektor artystyczny marki ubrania nie powstałaby, gdy nie listy Mr. Diora znaleziona w archiwum firmy.


Garnitury i koszule pojawione na fotografiach mają na sobie treść odręcznie pisanej korespondencji. Niektóre z czarno-białych kadrów występują w duetach z kolorowymi ujęciami. Dominują na nich żółcie i granaty, a niektóre części garderoby przypominają stroje kąpielowe z przeszłości. W kampanii reklamowej udział wzięło czterech modeli: Sven de Vries, Ben Allen, Thibaud Charon oraz Louis Bauvir, który niedawno pojawił się na models.com

Sesji towarzyszy także krótki filmik utrzymany w takim samym stylu. Czarno-białe dzieło z kolorowymi przerywnikami jeszcze lepiej oddaje klimat ubrań, a nakładanie scen i lekkie rozmazanie obrazu dodatkowo podkreślają ducha minionej epoki. Pierwszy model przystępujący do pisania swojego listu ma niemalże nietknięty pismem strój. Wraz z upływem czasu kolejni pojawiający się Panowie mają na sobie coraz bardziej zadrukowane  ubranie. Po napisaniu swoich myśli model odchodzi od stołu zasuwając za sobą krzesło co oznacza zakończenie pewnej historii i początek czegoś nowego.


Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności