Dior Homme - kolekcja jesień-zima 2015/16

Prostota oraz minimalizm to główne wyznaczniki stylu, jaki prezentuje swoimi kolekcjami marka Dior. Nie inaczej jest i tym razem. Projektant linii męskiej francuskiego domu mody, Kris Van Assche, zaprezentował nam na sezon jesień-zima 2015/16 kolekcję pełną prostych klasycznych fasonów - po prostu stare, dobre krawiectwo.


W kolekcji dominują garnitury i marynarki w różnych wariacjach, często z zapięciem jednorzędowym. Wśród projektów widzimy mocne cięcia, które są fundamentalnym aspektem estetycznym jesienno-zimowej kolekcji Dior Homme. Do stylowych diorowskich garniturów Van Assche dodał idealne na wyjście do filharmonii fraki i smokingi oraz idealnie skrojone, eleganckie płaszcze. Ubrania są gładkie, a ich kolory mają kluczowe znaczenie dla charakteru linii. Obok idealnie skrojonych garniturów znajdziemy także różne modele kurtek: dopasowane do sylwetki, swobodne budrysówki, skórzane długie i krótkie oraz stylowe swetry. W części casualowej można znaleźć dżins pod każdą postacią. To już nie tylko spodnie, koszule, kurtki czy też kamizelki, to również płaszcze idealne na chłodną jesień.

Kris Van Assche zadbał również o kolorystyczny akcent w postaci elektrycznego kobaltu i miodowej żółci, które przewijają się na kilku ubraniach, większość projektów to jednak klasyczna czerń, granat, szarość i brąz.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności