Dior Homme - kolekcja męska jesień-zima 2016/17

Prostota oraz minimalizm to główne wyznaczniki stylu, jaki prezentuje swoimi kolekcjami marka Dior. Nie inaczej jest i tym razem. Projektant linii męskiej francuskiego domu mody, Kris Van Assche, zaprezentował na sezon jesień-zima 2016/17 kolekcję, pełną prostych klasycznych fasonów - po prostu stare, dobre krawiectwo. Projektant w swoich propozycjach postanawia totalnie odciąć się od przeszłości. "Nie patrzmy za siebie i myślmy, że to świetne!" – przekonywał dyrektor kreatywny francuskiego domu mody. Smukła, elegancka sylwetka nabrała teraz sznytu kultury skate, ale jednocześnie nie straciła na kunsztownym krawiectwie.


W kolekcji dominują garnitury i marynarki w różnych wariacjach, często z zapięciem jednorzędowym, satynowe czy tez odważne, błyszczące. Wśród projektów widzimy mocne cięcia, które są fundamentalnym aspektem estetycznym jesienno-zimowej kolekcji Dior Homme. Do stylowych diorowskich garniturów Van Assche dodał szykowne koszule, długie, klasyczne płaszcze czy różne modele kurtek: dopasowane do sylwetki, swobodne budrysówki, skórzane długie i krótkie. Jak na kolekcję zimową przystało, nie zabrakło swetrów, a także zaburzających harmonię kurtek puchowych.

Kris Van Assche zadbał również o kolorystyczny akcent w postaci bordo, czerwieni, czerni, szarości oraz odcieni beżu i brązu.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności