Dior Homme - kolekcja męska wiosna-lato 2016

Prostota oraz minimalizm to główne wyznaczniki stylu, jaki prezentuje swoimi kolekcjami marka Dior. Nie inaczej jest i tym razem. Projektant linii męskiej francuskiego domu mody, Kris Van Assche, zaprezentował nam na sezon wiosna-lato 2016 kolekcję, pełną prostych klasycznych fasonów - po prostu stare, dobre krawiectwo wprowadzając do tego odrobinę streetwearowego twistu.


Van Assche proponuje panom sprawdzone rozwiązania, jak doskonale skrojone garnitury, długie płaszcze czy szykowne koszule. Klasyczne romby z pulowerów zostały przeniesione na T-shirty, koszule i spodnie. Wyjątkowość najnowszej letniej kolekcji Diora polega na tym, że znajdziesz w niej kilka ciekawych propozycji, które na stałe mogą zagościć w kanonach mody. Gustowne połączenie kurtki typu bomber z krawatem oraz eleganckie marynarki ozdobione rządem zamków to takie propozycje, które przypadną do gustu każdemu panu, który ceni sobie klasyczną elegancję, ale nie chce pozostawać w tyle w stosunku do obecnie panujących trendów. Wiosna i lato będzie powrotem do moro, delikatnych kwiatowych akcentów i klasycznej elegancji.

Grzeczne kroje pojawiają się w grzecznych barwach, dominuje biel, granat i błękit. Klasyczne kolory przełamuje ostry pomarańcz, który pojawia się nie tylko na całych elementach, ale też w detalach – przeszyciach, oprawkach okularów, wykończeniach.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności