Dior Homme - kolekcja wiosna-lato 2013

Dyrektor Kreatywny linii męskiej francuskiego domu mody Christian Dior - Kris Van Assche kontynuuje mocne cięcia charakterystyczne dla męskiej linii Diora, które w sezonie wiosna-lato 2013 stały się fundamentalnym aspektem estetycznym kolekcji Dior Homme. Najnowsza kolekcja to prostota i minimalizm, po prostu stare, dobre krawiectwo.


Wśród propozycji projektanta dominują dobrze skrojone, dopasowane do sylwetki - garnitury w wersji jedno i dwurzędowej z wąskimi klapkami, kamizelki i eleganckie płaszcze oraz kaszmirowe swetry w pasy przypominające styl żeglarski. Do stylowych "diorowskich" garniturów Kris Van Assche dodał srebrne guziki opatrzone herbem Christian Dior, a całość połączona jest głębią indygo, szarościami oraz wspominanymi wyrafinowanymi cięciami.

Kolekcje wiosenno-letnie kojarzą nam się z całą gamą fantastycznych kolorów, jednak cała kolekcja Dior Homme wiosna-lato 2013 utrzymana jest w dość skromnej kolorystyce głownie granatu i szarości, jedynym elementem rozweselającym jest czerwień w postaci klasycznych koszul. Cienkie materiały, niekiedy nawet prześwitujące i eleganckie, dodają kolekcji osobowości.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności