Dior - kolekcja damska jesień-zima 2014/15

Z każdą kolejną kolekcją marki Christian Dior, przekonujemy się, że wybór Rafa Simonsa na stanowisko dyrektora kreatywnego francuskiego domu mody był jak najbardziej trafiony. W jesienno-zimowym sezonie 2014/15, projektant dał nam kolejny popis swoich możliwości, prezentując kolekcję, będącą doskonałym połączeniem nowoczesnego krawiectwa i klasycznego charakteru marki Dior. Tym samym udowodnił, że jest nie tylko dobrym, świadomym własnego stylu projektantem, ale również twórcą, który z szacunkiem podchodzi do tradycji znanej francuskiej marki.


Kreacje domu mody Dior nie są już tak teatralne jak dotychczas. Projektant sprowadzając modę na ziemię stworzył projekty, które w końcu spełniają zadania użytkowe. Dlatego w kolekcji jesień-zima 2014/15 znajdziemy całą gamę propozycji będących pomieszaniem charakteru damskiej i męskiej mody m.in. idealnie skrojone dwurzędowe marynarki i spodnie w kant, długie kamizelki, proste płaszcze z rękawem ¾ oraz te o regularnej długości. Kobiece sylwetki to przede wszystkim koktajlowe sukienki o nowoczesnych konstrukcjach, unowocześnione fasony tzw. bar jackets czy sukienek - konwalii z mocno rozkloszowanym, obszernym dołem, których krój wziął swoją nazwę od ulubionego kwiatu Christiana Diora oraz asymetryczne spódnice i sukienki.

Wyrazistego charakteru całej kolekcji dodaje paleta intensywnych kolorów, w której znalazły się odcienie niebieskiego, soczystej zieleni, mocnego różu, czerwieni i żółtego, często połączonych na zasadzie kontrastu czerwieni z różem czy błękitem.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności