Dior - kolekcja damska wiosna-lato 2014

W wiosenno-letniej kolekcji Dior dzieje się tyle, że nie sposób wszystkiego opisać. Od nietypowych konstrukcji, ciekawych połączeń kolorów, faktur i wzorów, po doskonałe formy i nietuzinkowe projekty.


"Chciałem, by ten sezon pokazał szczególny typ kobiet, odrębne nowe plemię, wyrafinowane i brutalne zarazem. Chciałem, byście poczuli, że nie do końca wiecie, skąd pochodziły i dokąd szły. One żyją w nowym miejscu zmian i możliwości.” – skomentował pokaz swojej wiosenno-letniej kolekcji, Raf Simons.

Spódnice midi, taliowane sukienki, tubowe topy oraz klasyczne garnitury w kobiecym wydaniu to podstawa wiosenno-letniej kolekcji. Klasyczne fasony połączone zostały z nowoczesnymi i niezwykle dynamicznymi wzorami w intensywnych barwach. Delikatne, zwiewne tkaniny wychodziły spod szortów, sprawiając wrażenie jakby były klasyczną spódnicą, jedwabne sukienki mocno uwydatniały biodra, a plisy, zamiast wzdłuż, przechodziły w poprzek tworzac uroczy i dosc efektowny galimatias.

Wśród propozycji Rafa nie zabrało również eleganckich, połyskujących tkanin, z których projektant wyczarował koktajlowe sukienki, spódnice i marynarki, a dominujące motywy kwiatowe, które zestawiono z ponadczasową czernią zyskały niezwykle nowoczesny i wyrafinowany wygląd.

"Moja pierwsza kolekcja opowiadała o integracji. Ta jest bardziej o transformacji. Chciałem, by było w niej więcej mnie.” – powiedział Raf Simons.

Wiosenno-letni Dior to idealna propozycja dla osób odważnych, lubiących bawić się modą.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności