Dior - kolekcja męska jesień-zima 2014/15

Konwalia to kwiat, który przewijał się wielokrotnie w życiu Christiana Diora. Ulubiony kwiat projektanta najpierw zagościł wśród składników damskich perfum, zaś teraz możemy go podziwiać w kolekcji Dior Homme.


Jesienno-zimowa odsłona posiada szeroką gamę garniturów, lecz tym razem wyróżniają się na tle wcześniejszych pokazów. Nie są już tak blisko ciała, a ponadto zrezygnowano z podkreślenia talii. Nieskazitelnie gładki materiał został urozmaicony poprzez dodanie do niego poziomych pasków, kropek, symbolicznej konwalii oraz dziecinnych kręgów. Podobne nadruki widnieją także na innych smart casualowych bądź też formalnych ubraniach takich jak koszule, swetry oraz oversize’owe płaszcze.

W części casualowej można znaleźć dżins pod każdą postacią. To już nie tylko spodnie, koszule, kurtki czy też kamizelki, to również budrysówki idealne na chłodną jesień. Do takiego materiału warto dobrać praktyczną parkę lub też brązowy kożuch. Oba te okrycia posiadają coś wspólnego, a mianowicie podpinkę. W kolekcji marki każda cieplejsza kurtka posiada z drugiej strony białe futerko, dzięki czemu nie powinniśmy zmarznąć późną porą.

Kris Van Assche zadbał również o kolorystyczny akcent w postaci elektrycznego kobaltu i miodowej żółci, które przewijają się na kilku ubraniach. W dodatkach, głównie na butach i krawatach, ponownie pojawiają się kropki i konwalie. Wszelkie użyte akcesoria zostały dobrane w taki sposób, aby zachować motyw pomiędzy zmieniającymi się stylizacjami na wybiegu.
Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności