Dior Lip Glow - nowa kolekcja kolorowych balsamów do ust

Dior Lip Glow łączy w sobie efektowny makijaż i kojącą pielęgnację, która pasuje na każdą okazję. Delikatna konsystencja, 24 godzinna pielęgnacja nawilżająca oraz rewelacyjna technologia Color Reviver, dzięki której formuła reaguje z pH skóry i uwalnia aktywne składniki zapewniają świeży, naturalny wygląd i blask. Ten wyjątkowy balsam uzależnia i podkreśla kolor ust, którymi się opiekuje w tym samym czasie. Ekskluzywny kolor dopasowuje się do ust i tworzy indywidualny niuans.


Dior Lip Glow to nowość kosmetyczna zaproponowana przez francuski dom mody Dior, która stała się ulubieńcem wizażystów zwłaszcza Petera Philipsa, czołowemu makijażyście Dior. Pomysł Dior Lip Glow narodził się za kulisami pokazów mody.

"Dior Lip Glow to znacznie więcej niż balsam do ust. Na stałe wszedł do codziennego rytuału kobiet, spełniając potrzebę profesjonalnej pielęgnacji i makijażu. Intuicyjna aplikacja sprawia, że do nałożenia nie potrzeba lusterka, a indywidualnie dobrany odcień zapewnia subtelny efekt odświeżenia" – Peter Philips, Dyrektor Artystyczny ds Makijażu Dior.


Niezbędny, uniwersalny balsam od Dior Backstage zaskakuje nowymi, atrakcyjnymi kolorami oraz dwoma nowymi wykończeniami: matowym i holograficznym oraz kultowym blaskiem.

Original Glow - ikoniczne wykonczenie

Urodzony za kulisami pokazów i uwielbiany przez makijażystów Diora za swój niestandardowy różowy odcień i subtelny połysk.

Nowość - Matte Glow:
Zabarwiony balsam o aksamitnym, matowym wykończeniu, zapewniający delikatny efekt rozmycia, który uwydatnia usta. Działa idealnie jako baza z matową szminką.

Nowość - Holographic Glow:
Ta sama wygoda i kolorystyka, którą zapewni technologia Color Reviver w opalizującym holograficznym wykończeniu podkreślającym wargi.

10 nowych kolorów w palecie Dior Lip Glow umożliwia właściwy dobór tonacji różu do każdej karnacji.

Original Glow:

001-Pink
004-Coral
005-Lilac
006-Berry
007-Raspberry - Nowość 2018
008-Ultra-Pink - Nowość 2018


Nowość 2018 - Matte Glow:

101-Matte Pink
102- Matte Raspberry
Nowość 2018 - Holographic Glow:
009- Holo Purple
010- Holo Pink

Twarzą najnowszej linii balsamów Dior Lip Glow została ambasadorka makijażu Dior – Bella Hadid. Kampanii towarzyszy film "Dior Lip Glow - Let's Glow Girls!" ukazujący modelkę wraz z koleżankami za kulisami pokazu mody.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności