Dior - nowy zapach Miss Dior Absolutely Blooming

W sierpniu 2016 roku będzie miał premierę nowy zapach francuskiego domu mody Dior - Miss Dior Absolutely Blooming, należący do znanej linii Miss Dior. Pierwszy zapach z tej linii ukazał się w 1947 roku, stworzony przez samego Christiana Diora w tym samym czasie, co rewolucyjny New Look. Francois Demachy zawsze chciał zachować w Miss Dior Chérie młodość i zuchwałość oryginalnej kompozycji. Dziś jeszcze pragnie wzbogacić zapach odrobiną nowoczesnej fantazji, która jest jego znakiem rozpoznawczym. Obdarzona ponadczasową elegancją Miss Dior wciąż obecna w nowej Miss Dior Absolutely Blooming stanowi obietnicę miłości, szczęścia oraz zmysłowego piękna.


Miss Dior Absolutely Blooming jest subtelną kompozycją kwiatową, w której główną rolę odgrywa niezwykły duet, będący harmonijnym połączeniem dwóch róż - róży majowej z Grasse oraz róży damasceńskiej, które zostały wzbogacone o piwonie i delikatne nuty owocowe.

Ambasadorką najnowszej kompozycji jest Natalie Portman będąca od kilku sezonów twarzą zapachów Miss Dior. Spot reklamowy promujący Miss Dior Absolutely Blooming idealnie uchwycił esencję zapachu, pełną młodzieńczej energii i zmysłowego uroku.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności