Dior One Essential - nowy zastrzyk życiowej energii dla skóry

Pierwsze fundamentalne serum detoksykacyjne stymulujące energię, która sprawia, że skóra jest ożywiona, promienna oraz intensywnie zregenerowana w głębszych warstwach. One Essential stanowi codzienny, podstawowy zabieg przeciwdziałający procesom gromadzenia się toksyn i umożliwiający przywrócenie skórze świetlistego wyglądu. Trwające ponad 20 lat awangardowe prace naukowo-badawcze prowadzone przez dział naukowy Dior w dziedzinie detoksykacji komórkowej w oparciu o odkrycie wyróżnione Nagrodą Nobla umożliwiły wzbogacenie One Essential w nową formułę o unikalnych właściwościach.


7 miliardów toksyn gromadzi się każdego dnia w naszej skórze, blokując proces regeneracji i zaburzając promienny blask. Przed nałożeniem innych produktów pielęgnacyjnych One Essential stanowi codzienny, podstawowy zabieg przeciwdziałający tym procesom i umożliwiający przywrócenie skórze świetlistego wyglądu.

Całkowite pokonanie toksyn skórnych. Jeszcze bardziej skuteczna nowa formuła One Essential zawierająca wyciąg z Czerwonego Hibiskusa pochodzącego z Ogrodu Dior w Burkina Faso eliminuje w 100% toksyny występujące w komórkach i przywraca skórze życiową energię.One Essential to pierwszy fundamentalny etap pielęgnacji, przed zastosowaniem dalszych produktów. Jest przeznaczony dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku i typu skóry, w celu przywrócenia energii i urody.


Skóra narażona na codzienny atak toksyn

Nasilające się zjawisko, które dotyczy kobiet na całym świecie!

Zanieczyszczenie powietrza, agresywne warunki klimatyczne w środowisku miejskim, promieniowanie UV,stres, zmęczenie, niedobory snu. Najnowsze badanie przeprowadzone w dużych miastach potwierdza,że te szkodliwe czynniki są odczuwane przez kobiety jako znaczące zagrożenie. Na skutek ich działania zwiększa się ilość toksyn, zarówno pochodzących z zewnątrz jak i endogennych.
Spośród wszystkich czynników atakujących skórę, zanieczyszczenie powietrza stanowi jedną z podstawowych przyczyn gromadzenia się toksyn w skórze. Badanie przekrojowe przeprowadzone przez Światową Organizację Zdrowia wiernie obrazuje sytuację w skali światowej.


Odczucia kobiet wobec tych agresywnych czynników?

Skóra odczuwa ich skutki w różnych wymiarach. Jest podrażniona, traci świeżość, staje się szara.Skóra nie oddycha, dusi się, traci promienny blask. Jest zmęczona i wyczerpana.Równowaga naskórka zostaje zaburzona i skóra bardziej reaguje n a inne czynniki (alergeny, promieniowanie UV, niskie temperatury). Tworzy się zjawisko błędnego koła, prowadząc do nadmiernej produkcji wydzieliny łojowej albo też do wysuszenia skóry.


Toksyny skórne:

Niewidzialni wrogowie urody
Toksyny w skórze są zbudowane ze skupisk utlenionych protein, które tworzą się w reakcji na oddziaływanie szkodliwych czynników. Zgubne dla skóry, niewidoczne toksyny mogą być pochodzenia zewnętrznego (na skutek promieniowania UV, zanieczyszczenia powietrza,warunków panujących w środowisku miejskim), lub endogenne, związane z czynnikami wewnętrznymi takimi jak stres, zmęczenie, niewłaściwy sposób odżywiania lub niehigieniczny tryb życia. Z czasem proteiny komórek ulegają uszkodzeniom, wykazują tendencję do tworzenia skupisk i przekształcają się w komórkowe toksyny.

7 miliardów toksyn skórnych:
Wróg niewidoczny, lecz policzalny.
Ilość toksyn endogennych lub egzogennych, które gromadzą się codziennie w skórze jest naprawdę ogromna. Pod ich wpływem skóra dusi się i naturalny system usuwania
toksyn zostaje zaburzony, przestaje skutecznie działać, dopuszczając do gromadzenia się toksyn.


Wyczerpana skóra
Jak ziarenko piasku w skomplikowanym mechanizmie, toksyny blokują życiowy mechanizm komórek.Proces regeneracji komórek ulega osłabieniu i skóra się dusi. Szkody komórkowe zachodzące w głębszych warstwach skóry stają się widoczne na jej powierzchni: cera staje się szara i traci promienny blask, rysy twarzy uwydatniają się, a skóra sprawia wrażenie coraz bardziej zmęczonej. Wyczerpana skóra nie jest w stanie odzyskać życiowej energii.

Detoksykacja komórkowa:
Pionierskie osiągniecie Działu Naukowego Dior

Premiera w 2010 roku:
Eliminacja toksyn ze skóry dzięki odkryciu i aktywacji Proteasomu.

Aby zapobiec zanieczyszczeniu komórek, toksyny są poddawane naturalnemu procesowi enzymatycznemu za pośrednictwem proteasomu. Mechanizm ten pełni zasadniczą rolę w usuwaniu odpadów komórkowych, wśród których są toksyny.W miarę upływu czasu, oraz pod wpływem szkodliwych czynników, aktywność proteasomu zmniejsza się nawet czterokrotnie. Na zasadzie reakcji łańcuchowej, liczba utlenionych protein ponad dwukrotnie wzrasta. Im więcej toksyn, tym bardziej zaburzone funkcjonowanie komórek. Proces regeneracji komórkowej blokuje się, a skóra traci promienny blask.Szkody stają się nieodwracalne.


2014 - rewolucja w dziedzinie detoksykacji skóry:

Po raz pierwszy, nowa, opatentowana formuła obejmuje swoim działaniem 100% toksyn zidentyfikowanych w komórkach.Skóra zostaje uwolniona z toksyn i odzyskuje życiową energię. Nieustannie dążąc do coraz lepszej skuteczności, działowi naukowemu Dior udało się dotrzeć aż do «płuc» komórki, czyli do mitochondrium. Stanowi ono jedyne organellum komórkowe odpowiedzialne za wytwarzanie energii komórkowej. Na skutek nasycenia toksynami traci zdolność wytwarzania energii.

Obecnie wiadomo, że skóra jest naturalnie wyposażona we własny system eliminowania,recyklingu i regeneracji za pomocą proteazy LON. Porównywalna z proteasomem komórek, Proteaza LON zapewnia recykling toksyn mitochondrialnych w celu odbudowy energii.Jednakże zbytnia kumulacja toksyn zaburza działanie naturalnego systemu: oddychanie komórkowe ulega zablokowaniu, energia komórkowa osłabia się. Skóra «blokuje się» od najgłębszych warstw aż do warstw powierzchniowych.


Hibiskus z ogrodu Dior - kwiat o wyjątkowych właściwościach detoksykacyjnych

Unikalne działanie odkryte i wykorzystane przez Dział Naukowy Dior

Hibiskus Sabdariffa czyli Ketmia jest rośliną stosowaną powszechnie w Afryce jako napój detoksykacyjny i energetyzujący. Dział naukowo-badawczy Dior przeprowadził badania nad kwiatem Hibiskusa, które wykazały, że delikatny kielich kwiatowy z koroną płatków kryje w sobie wyjątkowo silne naturalne własności detoksykacyjne. W wyniku analizy screeningowej na poziomie DNA wyciąg z Hibiskusa potwierdził niesamowitą zdolność stymulowania aktywności Proteazy LON w mitochondriach wewnątrz komórek.

Czysty wyciąg o silnych właściwościach wykazuje trzy działania:
• stymuluje aktywność Proteazy LON w mitochondriach, umożliwiając intensywną detoksykację
• chroni «serce» komórki: jego działanie pobudza funkcje oddychania komórek i stymuluje obieg energii w skórze.
• zapewnia usuwanie toksyn przez całą dobę.


Ogród Dior w Burkina Faso: nowy skarb

Ogród Dior, w którym jest uprawiany Hibiskus, położony jest w samym sercu parku ekologicznego i kulturowego Koro obejmującego obszar 20 hektarów, na którym występuje blisko 190 gatunków roślin. Miejsce to zostało wybrane ze względu na specyficzną budowę geologiczną, która zapewnia wyjątkowe bogactwo gleb. Zbiór dojrzałych kielichów odbywa się ręcznie zgodnie z tradycyjną techniką,aby nie naruszyć delikatnych kwiatów. Następnie są one suszone naturalną metodą.
Substancja aktywna jest pozyskiwana z zastosowaniem ekologicznej technologii ekstrakcji. Ścisła kontrola na każdym etapie procesu gwarantuje nadzwyczajn e właściwości fizyko-chemiczne Hibiskusa z Burkina Faso.


Ogrody Dior - unikalny pakt kwiatów z nauką

Dior, który od ponad 20 lat jest pionierem etnobotaniki, starannie wybiera rzadkie gatunki roślinne o silnym działaniu i hoduje je w najbardziej korzystnych warunkach.
W ten sposób powstają specjalistyczne ogrody w różnych częściach świata.W oparciu o umiejętności i unikalną technologię dział naukowy Dior uzyskuje z każdej rośliny kwiatowej najczystsze i najbardziej skuteczne dla skóry składniki.


Nowa unikalna formula detoksykacyjna

Wyciąg z Hibiskusa zwiększa siłę działania nadzwyczajnej formuły One Essential i otwiera drogę dla nowej jakości pielęgnacji w dziedzinie detoksykacji skórnej.
Nowa formuła One Essential oferuje najszersze spektrum detoksykacji:

• detoksykację komórki poprzez stymulację Proteasomu
• detoksykację «płuc» komórki skórnej czyli mitochodrium poprzez oddziaływanie na Proteazę LON, która oczyszcza głębsze warstwy skóry i przywraca skórze życiową energię.

Skóra zostaje uwolniona w 100% z toksyn związanych z czynnikami zewnętrznymi (promieniowanie UV, zanieczyszczenie powietrza itd.) lub wewnętrznymi (stres, zmęczenie, utlenienie).Toksyny skórne zostają pokonane na całej linii.


One Essential Nowej Generacji zapewnia trójwymiarowe dzialanie:

Detoksykację i stymulację energii: One Essential w sposób ciągły eliminuje toksyny,przez całą dobę i 365 dni w roku, oraz uwalnia obieg energii w skórze.
Regenerację: wzmacnia naturalne funkcje komórek
Stymulację: zwiększa czterokrotnie skuteczność stosowanych zazwyczaj pielęgnacyjnych substancji czynnych (Retinol, Witamina C, Longoza, kwas hialuronowy, Bifidus)

Nowoczesna, pionierska technologia oferująca specjalistyczną formulę opiera się na odkryciu wyróżnionym Nagrodą Nobla oraz na dwudziestoletnich pracach badawczych i 10 zgłoszeniach patentowych.


Nowy zastrzyk życia i energii dla skóry

Bardziej skuteczna detoksykacja skóry i stymulacja energii, która sprawia, że promienny blask staje się bardziej widoczny i trwały.

Bezpośrednio po nałożeniu, rysy twarzy wygładzają się i skóra olśniewa czystszym promiennym blaskiem. Ożywiona skóra odzyskuje młodzieńczą urodę i energię.
Z każdym dniem skóra ulega intensywnej regeneracji, tryska życiową energią i jej procesy życiowe zostają pobudzone w głębszych warstwach. Potrójny dowód skuteczności: promienny blask doceniony przez kobiety, czysta, pozbawiona toksyn skóra stwierdzona przez dermatologów, wygładzenie skóry potwierdzone
metodami wykorzystującymi techniki obrazowania.


Optymalna konsystencja - skuteczna i zmysłowa

Dior stworzył mistrzowską formułę, która umiejętnie łączy nowoczesną technologię z wrażeniami zmysłowymi. Świeża i lekka konsystencja One Essential w delikatnym,
różowym odcieniu ożywia cerę i zapewnia natychmiastowy promienny blask bez efektu perłowego. Jedwabna mgiełka sprawia, ze skóra staje się idealnie gładka i delikatna,
bez tłustej lub też naciągniętej powłoki.


Czerwień - znak rozpoznawczy One Essential nowej generacji

Umiłowanie kreatora mody do czerwieni, którą z upodobaniem wykorzystywał w swoich kreacjach mody, jak też na ustach kobiet, nadaje styl nowemu opakowaniu One Essential, w barwach życia, energii i namiętności. Szklany, szlachetny flakon przybiera bardziej smukły kształt, zwieńczony chromowanym zamknięciem. Jego nowoczesne wyrafinowanie sprawia, że staje się przedmiotem pożądania.

"Czerwień to kolor dodający energii i urody.To kolor życia." - Christian Dior


Cena: 389 PLN
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności