Diorshow - nowa formuła kultowej maskary

Od momentu premiery Diorshow w 2002 roku naukowcy Dior szukają inspiracji w technikach stosowanych przez ekspertów profesjonalnego makijażu i przenoszą tę wiedzę do produktów dostępnych dla wszystkich kobiet. W 2015 roku Dior nadaje nowy wymiar tuszowi do rzęs Diorshow, który oferuje niespotykaną objętość rodem z pokazów mody i efektem jak po zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs.


Formuła wzbogacona o mikrowłókna: efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs

Nowa formuła Diorshow odtwarza optycznie efekt zabiegu przedłużenia i zagęszczenia rzęs stosowanego przez profesjonalnych wizażystów w czasie pokazów mody.
Formuła wzbogacona w unikalne mikrowłókna średniej wielkości o podkręconym kształcie, uzupełnia rzęsy, w naturalny sposób zagęszczając firankę rzęs bez efektu grudek. Spojrzenie staje się bardziej intensywne, a rzęsy gęstsze i dłuższe w zależności od indywidualnych oczekiwań : woskowa konsystencja stopniowo powleka rzęsy przy każdym ruchu szczoteczki, umożliwiając dowolne modelowanie spojrzenia.

W poszukiwaniu optymalnego efektu nakładania tuszu nowa formuła Diorshow została wzbogacona w serycynę mającą własności ochronne. Serycyna o dobroczynnych właściwościach dla rzęs jest białkiem otrzymywanym z jedwabiu. Z chwilą nałożenia tuszu przyczynia się do utworzenia ochronnej powłoki na rzęsach, która zapewnia wygładzenie powierzchni rzęs i tym samym umożliwia równomierne rozprowadzenie tuszu do rzęs na całej długości. W miarę stosowania tuszu, jego pielęgnacyjne działanie sprawia, że rzęsy stają się coraz gładsze, a efekt objętości coraz bardziej spektakularny.


Rewolucyjne rozwiązanie: nowy, opatentowany dozownik "Air-Lock™" zapobiegający wysychaniu tuszu

Ponieważ stopniowe wysychanie formuły stanowi główne źródło niezadowolenia kobiet, Dior proponuje rewolucyjne opakowanie, które zabezpiecza świeżość formuły.
Istnieją dwie podstawowe przyczyny wysychania tuszu:

1. Naturalne zjawisko na skutek penetracji powietrza przy każdorazowym otwarciu tuszu.
2. Zjawisko mechaniczne: przy każdorazowym wyjmowaniu szczoteczki niewielka ilość formuły pozostaje i gromadzi się w szyjce oprawki, uniemożliwiając szczelne zamknięcie.

Dior wprowadza innowację w postaci nowego systemu opakowania z opatentowanym dozownikiem "Air-Lock™" wyposażonym w dłuższą i szerszą osłonę zakończoną zaworem.

1. Osłona zapewniająca optymalne zamknięcie tuszu do rzęs
2-krotnie dłuższa niż w tradycyjnym systemie osłona zapobiega przedostawaniu się tuszu do zwężonej końcówki, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się tuszu, który utrudnia zamykanie opakowania oraz sprawia, że opakowanie staje się nieszczelne, a formuła traci świeżość.
2. Zawór ograniczający dostęp powietrza do formuły
Zawór działa na zasadzie pokrywy bezpieczeństwa, sprawiając, że formuła nie pozostaje w kontakcie z powietrzem przy otwieraniu tuszu.


Szczoteczka Diorshow: geneza legendy

Jej proporcje XXL wywołały rewolucję w tradycyjnej szkole makijażu, a jej skuteczność nigdy nie została podważona. Okrągły kształt oversize czyni cuda. Zygzakowaty ruch umożliwia zarówno natychmiastowy makijaż jak i dowolne modelowanie efektu od naturalnego do spektakularnego.
Legendarna szczoteczka Diorshow w połączeniu z formułą wzbogaconą w mikrowłókna otwiera dziś nowe horyzonty.
Autor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności