Diorshow - nowa formuła kultowej maskary

Od momentu premiery Diorshow w 2002 roku naukowcy Dior szukają inspiracji w technikach stosowanych przez ekspertów profesjonalnego makijażu i przenoszą tę wiedzę do produktów dostępnych dla wszystkich kobiet. W 2015 roku Dior nadaje nowy wymiar tuszowi do rzęs Diorshow, który oferuje niespotykaną objętość rodem z pokazów mody i efektem jak po zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs.


Formuła wzbogacona o mikrowłókna: efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs

Nowa formuła Diorshow odtwarza optycznie efekt zabiegu przedłużenia i zagęszczenia rzęs stosowanego przez profesjonalnych wizażystów w czasie pokazów mody.
Formuła wzbogacona w unikalne mikrowłókna średniej wielkości o podkręconym kształcie, uzupełnia rzęsy, w naturalny sposób zagęszczając firankę rzęs bez efektu grudek. Spojrzenie staje się bardziej intensywne, a rzęsy gęstsze i dłuższe w zależności od indywidualnych oczekiwań : woskowa konsystencja stopniowo powleka rzęsy przy każdym ruchu szczoteczki, umożliwiając dowolne modelowanie spojrzenia.

W poszukiwaniu optymalnego efektu nakładania tuszu nowa formuła Diorshow została wzbogacona w serycynę mającą własności ochronne. Serycyna o dobroczynnych właściwościach dla rzęs jest białkiem otrzymywanym z jedwabiu. Z chwilą nałożenia tuszu przyczynia się do utworzenia ochronnej powłoki na rzęsach, która zapewnia wygładzenie powierzchni rzęs i tym samym umożliwia równomierne rozprowadzenie tuszu do rzęs na całej długości. W miarę stosowania tuszu, jego pielęgnacyjne działanie sprawia, że rzęsy stają się coraz gładsze, a efekt objętości coraz bardziej spektakularny.


Rewolucyjne rozwiązanie: nowy, opatentowany dozownik "Air-Lock™" zapobiegający wysychaniu tuszu

Ponieważ stopniowe wysychanie formuły stanowi główne źródło niezadowolenia kobiet, Dior proponuje rewolucyjne opakowanie, które zabezpiecza świeżość formuły.
Istnieją dwie podstawowe przyczyny wysychania tuszu:

1. Naturalne zjawisko na skutek penetracji powietrza przy każdorazowym otwarciu tuszu.
2. Zjawisko mechaniczne: przy każdorazowym wyjmowaniu szczoteczki niewielka ilość formuły pozostaje i gromadzi się w szyjce oprawki, uniemożliwiając szczelne zamknięcie.

Dior wprowadza innowację w postaci nowego systemu opakowania z opatentowanym dozownikiem "Air-Lock™" wyposażonym w dłuższą i szerszą osłonę zakończoną zaworem.

1. Osłona zapewniająca optymalne zamknięcie tuszu do rzęs
2-krotnie dłuższa niż w tradycyjnym systemie osłona zapobiega przedostawaniu się tuszu do zwężonej końcówki, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się tuszu, który utrudnia zamykanie opakowania oraz sprawia, że opakowanie staje się nieszczelne, a formuła traci świeżość.
2. Zawór ograniczający dostęp powietrza do formuły
Zawór działa na zasadzie pokrywy bezpieczeństwa, sprawiając, że formuła nie pozostaje w kontakcie z powietrzem przy otwieraniu tuszu.


Szczoteczka Diorshow: geneza legendy

Jej proporcje XXL wywołały rewolucję w tradycyjnej szkole makijażu, a jej skuteczność nigdy nie została podważona. Okrągły kształt oversize czyni cuda. Zygzakowaty ruch umożliwia zarówno natychmiastowy makijaż jak i dowolne modelowanie efektu od naturalnego do spektakularnego.
Legendarna szczoteczka Diorshow w połączeniu z formułą wzbogaconą w mikrowłókna otwiera dziś nowe horyzonty.
Autor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto