Diorskin Nude Air - nowa era w historii makijażu i pielęgnacji cery

Diorskin Nude Air otwiera nową erę w historii makijażu i pielęgnacji cery. Odżywczy i dobroczynny podmuch powietrza sprawia, że cera olśniewa urodą. Dior proponuje nowe, wyjątkowe konsystencje wzbogacone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają niespotykany dotąd rezultat ożywiający cerę i nadający jej promienny blask.


Dior - nowatorski prekursor naturalnego makijażu cery

W 2009 roku powstał podkład Diorskin Nude. Dior jest pionierem i mistrzem efektu naturalnej skóry, który z biegiem lat stał się niepodważalnym kanonem makijażu. Obecnie dla sztuki naturalnego makijażu otwiera się nowy rozdział.

W 2015 roku mistrzostwo naturalnego efektu nude posuwa się jeszcze dalej...

Perfekcji naturalnej cery towarzyszy dążenie do idealnej urody, która zostaje na nowo odkryta i która nie mogłaby osiągnąć pełni wyrazu bez komfortu, przyjemności i lekkości, a szczególnie bez ochronnej pielęgnacji poprawiającej wygląd skóry. Nowatorskie Laboratorium naukowo-badawcze Dior proponuje nowe, wyjątkowo zmysłowe konsystencje wzbogacone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają niespotykany dotąd rezultat ożywiający cerę i nadający jej promienny blask.


Rewolucja Nude

Diorskin Nude wkracza w nową erę

Gama Diorskin Nude Air oferuje pierwszy podkład łączący funkcję serum z substancjami pudrowymi, nadający cerze perfekcyjny wygląd. Piękna cera odczuwa przyjemność i wyzwala witalną moc. Podkład przywraca urodę i przynosi uczucie komfortu jak podmuch świeżego powietrza. Efekt idealnej, naturalnej skóry jest natychmiastowy. Korekcja cery jest zadziwiająco skuteczna i dyskretna. Skóra oddycha i tryska zdrowiem.


Zmiana atmosfery - nowe odkrycie: Nude Air

Diorskin Nude Air, serum i pudry: gama podkładów w dążeniu do perfekcyjnej skóry

Wdech...
Lekkie, zwiewne konsystencje, tak delikatne, że zupełnie niewidoczne. Tak dyskretne, że niewyczuwalne.

Wydech...
Makijaż z efektem idealnej, naturalnej skóry. Perfekcyjna korekcja. Cera olśniewa naturalną urodą i świeżością, ożywia się już od pierwszego nałożenia.

Tlenowy oddech...
Nowoczesna technologia. Gama Diorskin Nude Air po raz pierwszy szuka inspiracji w źródle życia i energii, jakim jest tlen. Płynny podkład pełni funkcję pielęgnacyjnego serum, a lekkie substancje pudrowe, w sypkiej lub kompaktowej postaci, pozwalają skórze swobodnie oddychać. Skóra jak po tlenowym zastrzyku stopniowo się ożywia i staje się coraz bardziej promienna w miarę stosowania podkładu.

Słoneczne tchnienie...
Nawet substancje pudrowe z efektem słonecznym są „oddychające”, nadając skórze wygląd naturalnej opalenizny i świeżej, zdrowej cery, która z każdym dniem odzyskuje promienny blask.


Diorskin Nude Air Podkład-Serum:
Niematerialna perfekcja

Laboratorium Dior opracowało rewolucyjny podkład w płynie o sensacyjnych właściwościach, który sprawia, że cera jest lekka jak powietrze, a skóra promienieje zdrowym wyglądem!

Antymateria: lekka jak powietrze

Nie zawierająca talku zwiewna konsystencja z lotnymi olejkami pozostawia na skórze samą kwintesencję. Wystarczy mała porcja, która idealnie się rozprowadza bez tworzenia efektu powłoki, i staje się nieodczuwalna i niewidoczna. Cera jest subtelnie aksamitna, bez ryzyka widocznej linii makijażu.

Pipeta dozująca genialną formułę

Precyzyjna, wyprofilowana pipeta odlicza za pomocą kroplomierza odpowiednią porcję fluidu o niespotykanej delikatności. Wystarczy kilka kropli, aby osiągnąć perfekcję z efektem naturalnej skóry.

Natychmiastowy efekt promiennego blasku

Substancje rozpraszające światło w połączeniu z pigmentami poddanymi witryfikacji zapewniają idealną korekcję i nadają skórze równomierny wygląd i promienny blask przez cały dzień. Skóra jest perfekcyjnie naturalna dzięki 6 odcieniom dobranym do karnacji. Paleta zawiera też dwa odcienie morelowe przeciwdziałające szarej cerze (023 i 033), dzięki którym skóra tryska zdrowiem przez 365 dni w roku.

Skóra pięknieje z każdym dniem, jak pod wpływem odżywczego, świeżego powietrza

Promienny blask i kolor skóry twarzy świadczą o zdrowiu i witalności. Diorskin Nude Air wykracza poza działanie samego tylko podkładu, zapewniając skórze właściwości pielęgnacyjne. Po raz pierwszy Dior wykorzystuje w formule podkładu technologię Oxygen ActivTM stanowiącą innowacyjne połączenie olejków roślinnych, witamin i substancji mineralnych. Natleniony olejek z pęcherzykami powietrza nasyca komórki życiową energią*. Pobudzona od wewnątrz skóra oddycha i odzyskuje urodę. Olejek z żurawiny o dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewnia skórze niezbędne antyoksydanty, przyczyniając się skutecznie do jej promiennego wyglądu. Cera staje się aksamitna, wyrównana, zdrowa… a skóra z każdym dniem jest coraz piękniejsza.


Diorskin Nude Air
Sypkie i kompaktowe substancje pudrowe:
Świeżość Lekka Jak Piórko

Zadziwiające lekkością sypkie i kompaktowe substancje pudrowe Diorskin Nude Air zapewniają wykończenie makijażu, utrwalając efekt świeżej i promiennej cery.
Rzecz niesłychana: skóra może swobodnie oddychać i zachowuje naturalną urodę, która staje się coraz bardziej widoczna w miarę stosowania podkładu.

Zwiewne konsystencje.
Pionierska skuteczność.

Zawierająca przezroczyste pigmenty i półprzezroczyste mineralne pudrowe substancje konsystencja, nadaje cerze odpowiedni ton dostosowany do naturalnej karnacji. Przy użyciu pędzelka lub gąbeczki świeże odcienie z palety kolorów zapewniają cerze aksamitne, przejrzyste wykończenie i promienny wygląd jak po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

Jednym gestem, perfekcyjnie
Równomierny efekt opalenizny

Dwie bardzo lekkie konsystencje są wyjątkowo dyskretne i niewidoczne gołym okiem, wyrównując cerę i nadając jej matowy wygląd.


Nowoczesna technologia na rzecz naturalnego wyglądu skóry

Formuły zawierają w swoim składzie witaminy, substancje mineralne i wyciąg ze słodkiej pomarańczy o znanych właściwościach stymulujących świeżość cery. „Oddychające” jak inteligentne tkaniny i nie tworzące powłoki konsystencje tworzą barierę ochronną przed zanieczyszczeniami powietrza, ograniczając wchłanianie szkodliwych cząsteczek i jednocześnie nie zakłócając prawidłowego, naturalnego funkcjonowania skóry.
Uwolniona i natleniona cera żyje i oddycha na wolnym powietrzu bez ryzyka odziaływania szkodliwych czynników zewnętrznych.


Diorskin Nude Air Tan
Słoneczny puder - świetlista opalenizna

Słoneczne pudry Diorskin Nude ukazują się w nowej odsłonie.
Efekt "oddychający" sprawia, że zdrowa cera nabiera nowej witalności. Skóra urzeka czystym i świeżym blaskiem wakacji spędzonych na słońcu i świeżym powietrzu. Uczucie świeżości i przyjemności nie ma sobie równych. Perfekcyjna, naturalna opalenizna jest możliwa, staje się coraz bardziej intensywna, a jednocześnie delikatna i przezroczysta za każdym ruchem pędzelka.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności