Diorskin Nude Air - nowa era w historii makijażu i pielęgnacji cery

Diorskin Nude Air otwiera nową erę w historii makijażu i pielęgnacji cery. Odżywczy i dobroczynny podmuch powietrza sprawia, że cera olśniewa urodą. Dior proponuje nowe, wyjątkowe konsystencje wzbogacone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają niespotykany dotąd rezultat ożywiający cerę i nadający jej promienny blask.


Dior - nowatorski prekursor naturalnego makijażu cery

W 2009 roku powstał podkład Diorskin Nude. Dior jest pionierem i mistrzem efektu naturalnej skóry, który z biegiem lat stał się niepodważalnym kanonem makijażu. Obecnie dla sztuki naturalnego makijażu otwiera się nowy rozdział.

W 2015 roku mistrzostwo naturalnego efektu nude posuwa się jeszcze dalej...

Perfekcji naturalnej cery towarzyszy dążenie do idealnej urody, która zostaje na nowo odkryta i która nie mogłaby osiągnąć pełni wyrazu bez komfortu, przyjemności i lekkości, a szczególnie bez ochronnej pielęgnacji poprawiającej wygląd skóry. Nowatorskie Laboratorium naukowo-badawcze Dior proponuje nowe, wyjątkowo zmysłowe konsystencje wzbogacone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają niespotykany dotąd rezultat ożywiający cerę i nadający jej promienny blask.


Rewolucja Nude

Diorskin Nude wkracza w nową erę

Gama Diorskin Nude Air oferuje pierwszy podkład łączący funkcję serum z substancjami pudrowymi, nadający cerze perfekcyjny wygląd. Piękna cera odczuwa przyjemność i wyzwala witalną moc. Podkład przywraca urodę i przynosi uczucie komfortu jak podmuch świeżego powietrza. Efekt idealnej, naturalnej skóry jest natychmiastowy. Korekcja cery jest zadziwiająco skuteczna i dyskretna. Skóra oddycha i tryska zdrowiem.


Zmiana atmosfery - nowe odkrycie: Nude Air

Diorskin Nude Air, serum i pudry: gama podkładów w dążeniu do perfekcyjnej skóry

Wdech...
Lekkie, zwiewne konsystencje, tak delikatne, że zupełnie niewidoczne. Tak dyskretne, że niewyczuwalne.

Wydech...
Makijaż z efektem idealnej, naturalnej skóry. Perfekcyjna korekcja. Cera olśniewa naturalną urodą i świeżością, ożywia się już od pierwszego nałożenia.

Tlenowy oddech...
Nowoczesna technologia. Gama Diorskin Nude Air po raz pierwszy szuka inspiracji w źródle życia i energii, jakim jest tlen. Płynny podkład pełni funkcję pielęgnacyjnego serum, a lekkie substancje pudrowe, w sypkiej lub kompaktowej postaci, pozwalają skórze swobodnie oddychać. Skóra jak po tlenowym zastrzyku stopniowo się ożywia i staje się coraz bardziej promienna w miarę stosowania podkładu.

Słoneczne tchnienie...
Nawet substancje pudrowe z efektem słonecznym są „oddychające”, nadając skórze wygląd naturalnej opalenizny i świeżej, zdrowej cery, która z każdym dniem odzyskuje promienny blask.


Diorskin Nude Air Podkład-Serum:
Niematerialna perfekcja

Laboratorium Dior opracowało rewolucyjny podkład w płynie o sensacyjnych właściwościach, który sprawia, że cera jest lekka jak powietrze, a skóra promienieje zdrowym wyglądem!

Antymateria: lekka jak powietrze

Nie zawierająca talku zwiewna konsystencja z lotnymi olejkami pozostawia na skórze samą kwintesencję. Wystarczy mała porcja, która idealnie się rozprowadza bez tworzenia efektu powłoki, i staje się nieodczuwalna i niewidoczna. Cera jest subtelnie aksamitna, bez ryzyka widocznej linii makijażu.

Pipeta dozująca genialną formułę

Precyzyjna, wyprofilowana pipeta odlicza za pomocą kroplomierza odpowiednią porcję fluidu o niespotykanej delikatności. Wystarczy kilka kropli, aby osiągnąć perfekcję z efektem naturalnej skóry.

Natychmiastowy efekt promiennego blasku

Substancje rozpraszające światło w połączeniu z pigmentami poddanymi witryfikacji zapewniają idealną korekcję i nadają skórze równomierny wygląd i promienny blask przez cały dzień. Skóra jest perfekcyjnie naturalna dzięki 6 odcieniom dobranym do karnacji. Paleta zawiera też dwa odcienie morelowe przeciwdziałające szarej cerze (023 i 033), dzięki którym skóra tryska zdrowiem przez 365 dni w roku.

Skóra pięknieje z każdym dniem, jak pod wpływem odżywczego, świeżego powietrza

Promienny blask i kolor skóry twarzy świadczą o zdrowiu i witalności. Diorskin Nude Air wykracza poza działanie samego tylko podkładu, zapewniając skórze właściwości pielęgnacyjne. Po raz pierwszy Dior wykorzystuje w formule podkładu technologię Oxygen ActivTM stanowiącą innowacyjne połączenie olejków roślinnych, witamin i substancji mineralnych. Natleniony olejek z pęcherzykami powietrza nasyca komórki życiową energią*. Pobudzona od wewnątrz skóra oddycha i odzyskuje urodę. Olejek z żurawiny o dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewnia skórze niezbędne antyoksydanty, przyczyniając się skutecznie do jej promiennego wyglądu. Cera staje się aksamitna, wyrównana, zdrowa… a skóra z każdym dniem jest coraz piękniejsza.


Diorskin Nude Air
Sypkie i kompaktowe substancje pudrowe:
Świeżość Lekka Jak Piórko

Zadziwiające lekkością sypkie i kompaktowe substancje pudrowe Diorskin Nude Air zapewniają wykończenie makijażu, utrwalając efekt świeżej i promiennej cery.
Rzecz niesłychana: skóra może swobodnie oddychać i zachowuje naturalną urodę, która staje się coraz bardziej widoczna w miarę stosowania podkładu.

Zwiewne konsystencje.
Pionierska skuteczność.

Zawierająca przezroczyste pigmenty i półprzezroczyste mineralne pudrowe substancje konsystencja, nadaje cerze odpowiedni ton dostosowany do naturalnej karnacji. Przy użyciu pędzelka lub gąbeczki świeże odcienie z palety kolorów zapewniają cerze aksamitne, przejrzyste wykończenie i promienny wygląd jak po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

Jednym gestem, perfekcyjnie
Równomierny efekt opalenizny

Dwie bardzo lekkie konsystencje są wyjątkowo dyskretne i niewidoczne gołym okiem, wyrównując cerę i nadając jej matowy wygląd.


Nowoczesna technologia na rzecz naturalnego wyglądu skóry

Formuły zawierają w swoim składzie witaminy, substancje mineralne i wyciąg ze słodkiej pomarańczy o znanych właściwościach stymulujących świeżość cery. „Oddychające” jak inteligentne tkaniny i nie tworzące powłoki konsystencje tworzą barierę ochronną przed zanieczyszczeniami powietrza, ograniczając wchłanianie szkodliwych cząsteczek i jednocześnie nie zakłócając prawidłowego, naturalnego funkcjonowania skóry.
Uwolniona i natleniona cera żyje i oddycha na wolnym powietrzu bez ryzyka odziaływania szkodliwych czynników zewnętrznych.


Diorskin Nude Air Tan
Słoneczny puder - świetlista opalenizna

Słoneczne pudry Diorskin Nude ukazują się w nowej odsłonie.
Efekt "oddychający" sprawia, że zdrowa cera nabiera nowej witalności. Skóra urzeka czystym i świeżym blaskiem wakacji spędzonych na słońcu i świeżym powietrzu. Uczucie świeżości i przyjemności nie ma sobie równych. Perfekcyjna, naturalna opalenizna jest możliwa, staje się coraz bardziej intensywna, a jednocześnie delikatna i przezroczysta za każdym ruchem pędzelka.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto