DiorSkin Star - nowa gama podkładów do twarzy

Nowatorski fluid rozprowadza się na skórze niewidzialną warstwą. Wzbogacona w koncentrat pigmentów i rozświetlających składników formuła umiejętnie łączy promienny blask makijażu i skuteczną pielęgnację. DiorSkin Star wzmacnia światło, neutralizuje niedoskonałości chromatyczne skóry w postaci przebarwień i z każdym dniem koryguje jakość powierzchni cery.


Star... czarodziejskie słowo, które pobudza wyobraźnię, fascynuje i przenosi w widowiskowy świat promiennego blasku i spektaklu. Począwszy od 1947 roku, za kulisami, na filmowym ekranie, w mieście czy też na słynnych czerwonych dywanach Christian Dior dokonuje podboju magicznego świata sukcesu i sławy i tworzy kreacje dla kultowych gwiazd.
Star... olśniewająca w oka mgnieniu dzięki profesjonalnym muśnięciom pędzelka wizażysty, w światłach reflektorów, w obiektywie artysty fotografa.
Star... wiecznie promienna …dzięki emocjom i uczuciom, dzięki światłu, które ją otacza.

Zawsze obecny w marce Dior dualizm światła rozświetla i nadaje ton inscenizacjom tworzonym dla największych piękności. Artystyczne i profesjonalne światło według Dior, zarówno w makijażu jak i w kreacjach mody, ubiera, objawia i stylizuje poprzez swą obecność i wyraziste kontrasty. Tworzy niepowtarzalną świetlistość nasyconą mocą uwodzenia. Za kulisami planów zdjęciowych największych fotografów, wizażysta w czarodziejski sposób operuje światłem i sprawia, że cera gwiazd rozświetla się niepowtarzalnym blaskiem, podkreślając kontury twarzy i wydobywając światło płynące od wewnątrz i otaczające cerę świetlną aurą.

Natalie Portman, wspaniała aktorka i olśniewająca kobieta o ujmującej osobowości, posiada magiczny, fotogeniczny dar, który zniewala wizażystów i fotografów i pretenduje ją do roli muzy DiorSkin Star: nowego podkładu z rozświetlającym efektem "brightening" rodem ze studia Dior.

Ponieważ światło nie jest zarezerwowane wyłącznie dla gwiazd, nowy mistrz cery modeluje promienny blask wszystkich kobiet na co dzień. Diorskin Star to zaproszenie do studia filmowego Dior!


DiorSkin Star - pierwszy rozświetlający podkład dający efekt światła prosto z artystycznego studia Dior

Natychmiastowy efekt rozświetlający i perfekcja profesjonalnego makijażu filmowej gwiazdy; trwały, promienny blask pielęgnacyjnego podkładu rozświetlającego skórę.
Po raz pierwszy Dior nadaje podkładowi podwójny wymiar światła. DiorSkin Star oferuje obietnicę rozświetlającego efektu, który stanowi gwarancję perfekcyjnej cery oraz pięknej, promiennej i równomiernej skóry, bez plam i przebarwień, której powierzchnia z każdym dniem staje się coraz gładsza i rozjaśniona.
Nowatorski fluid, który rozprowadza się na skórze niewidzialną warstwą, odtwarza w sposób natychmiastowy i trwały spektakularne,korygujące urodę światło prosto ze studia Dior. Wzbogacona w koncentrat pigmentów i rozświetlających składników formuła umiejętnie łączy promienny blask makijażu i skuteczną pielęgnację. DiorSkin Star wzmacnia światło, neutralizuje niedoskonałości chromatyczne skóry w postaci przebarwień i z każdym dniem koryguje jakość powierzchni cery.


Unikalna formuła

Odtworzenie światła w czystej postaci z jednoczesną korekcją defektów cery wydawało się niemożliwe, gdyż wymagało stworzenia ultra lekkiej konsystencji pozbawionej materiina skórze. DiorSkin Star stawił czoła temu wyzwaniu. Niewiarygodnie delikatny podkład doskonale się rozprowadza, podkreślając kontur twarzy, wyrównując cerę, doskonaląc efekt kolorystyczny i wygładzając powierzchnię skóry, a następnie dyskretnie usuwa się w cień. Na skórze pozostaje jedynie korygująca, trwała mgiełka zapewniająca uczucie komfortu i tworząca perfekcyjny, promienny blask.


Kompleks "Light Pulsion" - technologia mistrzów oświetlenia

Na scenę wkraczają dwaj aktorzy, którzy potrafią stworzyć olśniewające piękno cery filmowej gwiazdy; wcielając się w role świetlistości i równomierności.
Spektakularny, promienny blask stał się możliwy dzięki nowej generacji wklęsłych mikrokuleczek krzemionkowych z ładunkiem mineralnych pigmentów, które wychwytują i odbijają światło bez efektu błyszczenia. Rozproszony i intensywnie korygujący refleks odtwarza na powierzchni cery promienne światło na wzór profesjonalnego makijażu gwiazd. Równomierność cery jest uzyskana dzięki pigmentom filtrującym koloryt, które wyrównują defekty chromatyczne każdej karnacji i na zasadzie filtrów zakładanych na obiektyw natychmiast tuszują efekt szarej cery.
Z każdym dniem, natychmiastowe działanie podkładu zostaje uzupełnione o skuteczność pielęgnacyjną stymulującą promienność i urodę skóry. Trzy składniki pochodzenia roślinnego oddziałują na kluczowe markery skóry, usuwając strefy cienia oraz neutralizując plamy i drobne zaczerwienienia.W miarę stosowania podkładu cera rozjaśnia się, nabierając coraz czystszego i bardziej intensywnego blasku.


Fotogeniczne odcienie

12 odcieni DiorSkin Star dostosowanych do indywidualnych wymagań każdej karnacji tworzy paletę umożliwiającą uzyskanie perfekcyjnego wyglądu cery. Zapewniające efekt zdrowej cery dzięki starannemu dozowaniu pigmentów odcienie pogłębiają intensywność świetlistej cery. Wiernie odtwarzają na skórze kolor widoczny we flakoniku i zachowują trwały odcień przez caly dzień, nie rozmazując się i nie tracąc blasku.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności