Dita Von Teese debiutuje jako piosenkarka

Dita Von Teese, mistrzyni współczesnej burleski, debiutuje jako piosenkarka. 40-letnia gwiazda użyczyła głosu brytyjskiemu tandemowi muzyki elektronicznej Monarchy w piosence "Disintegration”. Artystka wystąpiła też w promującym nagranie teledysku.

Dita Von Teese, debiutując jako wokalistka polega w głównej mierze na swoim wizerunku, nie na głosie. Choć jej zmysłowej interpretacji nie można odmówić hipnotyzującego uroku, to dzięki jej wypracowanej elegancji i erotyzmowi nagranie „Disintegration” może zawojować listy przebojów. W teledysku do tej piosenki Dita odziana w eleganckie kostiumy z lat 40. przybiera pozy, znane z jej scenicznych występów burleskowych.

Gwiazdę wcielającą się w postać znudzonej pani domu, która puszcza wodze fantazji można podziwiać pośród roznegliżowanych mężczyzn oraz w objęciach Edwarda Nigma i Petera Uzzle’a, czyli duetu Monarchy, odpowiedzialnego za muzyczną stronę „Disintegration”. Piosenka „Disintegration” pojawia się jako zwiastun pełnego albumu, nad którym pracuje Dita Von Teese. Krążek oczekiwany jest niecierpliwie przez prasę muzyczną, którą projektowi już nadała miano jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń roku.


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności