DKNY - kolekcja damska jesień-zima 2012/13

Marka DKNY jest uosobieniem Nowego Jorku i jego symbolem. Donna Karan w kolekcji dla DKNY przedstawiła ubrania odpowiednie dla zimy w tym mieście. Przeważają czarno-szare zestawienia, które są dowodem na to, że mundurem Nowego Jorku w sezonie jesień-zima 2012/13 jest czerń oraz błyszcząca czarna skóra, choć nie zabrakło również w propozycjach Donny bardzo modnych w tym sezonie obszernych futer.


Projektantka proponuje nam w tym sezonie kobiece sylwetki w postaci dopasowanych i rozszerzanych dołem sukienek, spodni cygaretek, włochatych sweterków, żakietów oraz wełnianych płaszczy. W kolorystyce DKNY stawia na róż, bordo i granat, zarówno w sukienkach, jak i nakryciach wierzchnich. Kolekcja jesień/zima 2012 to ubrania eleganckie, które idealnie pasują zarówno na spacer wielkomiejskimi ulicami, jak i wystawny bankiet.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności