DKNY MYNY - nowy zapach dla kobiet z Ritą Orą w roli głównej

Zapach inspirowany magią Nowego Jorku.
Nowy Jork.
Miasto, które kochamy.
Miasto, którego serce bije szybciej i głośniej niż jakiejkolwiek innej metropolii, pełne pasji i możliwości.
Miasto tak różnorodne jak jego mieszkańcy, dzięki którym pulsuje życiem, zapewniające wszystkim zarówno poczucie odrębności jak i przynależności.
To miejsce, w którym odkryjesz kim jesteś i kim możesz się stać, w którym możesz żyć pełnią życia, spełniać swoje marzenia
i wyrazić siebie bez żadnych zahamowań.


Poznaj zapach stanowiący kwintesencję Nowego Jorku: śmiały, radosny i wyrafinowany, stworzony dla indywidualistek, choć inspirowany zbiorowością, urzekającą, miejską kompozycją nut owocowych, kwiatowych i ziołowych. Zapach, dzięki któremu poznasz prawdę o sobie i Nowym Jorku – mieście, którego cząstkę nosi w sobie każdy z nas.


DKNY MYNY - be a part of it!

Zapach: nowoczesna, miejska dusza

Jednoznacznie niepowtarzalny. Urzekająco nieodparty. Spontanicznie radosny.

Nuta głowy: seksowna woń maliny i galbanum przyprawiona szczyptą różowego pieprzu
Nuta serca: zmysłowość egipskiego jaśminu otulona aromatem frezji i korzenia irysa
Nuta bazy: mistycyzm serca paczuli (LMR), absolutu waniliowego i piżma, wzbogacony elektryzującą ambrą


Opakowanie: serce miasta

Powitajmy nową ikonę Nowego Jorku. Przezroczysty flakonik w kształcie serca, eksponujący perfumy w odcieniu różu, zdobi srebrzyście metaliczna nakrętka. Projekt stanowi udaną kontynuację charakterystycznego dla bijącego rekordy popularności zapachu Be Delicious jabłka – symbolu DKNY oraz Nowego Jorku na całym świecie.

Osobowość: Rita Ora - piosenkarka, kompozytorka, aktorka

Szalenie utalentowana, niezwykle oryginalna. A jakby tego było mało - piękna i seksowna. Urodzona w Kosowie, wychowana w Wielkiej Brytanii i do szaleństwa zakochana w Nowym Jorku Rita Ora wnosi nowoczesny indywidualizm we wszystkie aspekty swojego życia – począwszy od twórczości, a skończywszy na eklektycznym stylu. Podobnie jak Nowy Jork jest wyjątkowa pod absolutnie każdym względem.


Kampania: wyreżyserowana i zrealizowana przez Francesco Carrozziniego

Światła Nowego Jorku i jego wielkomiejskość oglądamy oczami Rity Ory. Ubrana w czarną kurtkę ze skóry, z ustami podkreślonymi krwiście czerwoną szminką, piosenkarka przebija się przez Times Square na niebotycznie wysokich obcasach. Wyróżnia się z tłumu, stanowiąc zarazem jego część. "Kocham mój Nowy Jork." – mówi. "Bądź jego częścią.


Logo: Zaprojektowane przez zamieszkałego w Nowym Jorku Curtisa Kuliga

Kulig zasłynął kultową dziś kampanią "Love Me" ("Pokochaj mnie"), realizowaną na płótnach, pomnikach, dachach i billboardach Nowego Jorku, Los Angeles, Paryża, Stambułu i Berlina. Projektant nawiązał do niej w kampanii reklamowej kolekcji DKNY Jesień 2013 zatytułowanej "Love NY" ("Pokochaj Nowy Jork").


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 185 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 265 PLN
Woda perfumowana 100 ml / 369 PLN
Autor: Robert Krupiński

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności