Dolce & Gabbana - kolekcja damska jesień-zima 2012/13

Kolekcja słynnego duetu Dolce & Gabbana na jesień-zimę 2012/13 została zainspirowana sycylijskim barokiem. Połączenie eksperymentalnych krojów, gęstych haftów, bogato zdobionych złotymi aplikacjami ubrań czy nagromadzenie koronek – to wszystko doskonale wpisało się w barokową konwencję.


Przepych i doskonałe oddanie ducha epoki sprawiły, że pokaz Dolce & Gabbana przez wielu uznany został za najbardziej klimatyczny podczas Mediolańskiego Tygodnia Mody. Modelki pojawiły się na wybiegu w ubraniach mocno podkreślających talię i nadających objętości biodrom, co nawiązywało do XVIII-wiecznych sukien z dopasowanymi gorsetami. Kombinacje kolorów: czerni, bieli, czerwieni idealnie komponowała się ze złoconymi kwiecistymi haftami umieszczonymi na torebkach, sukniach i gorsetach. Spora część kolekcji to niezwykle ciekawe długie i krótkie peleryny wykonane z wełny i cętkowanych futer. Kolekcja storzona dla wyjątkowych kobiet, które lubią przepych i awangardę.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności