Dolce & Gabbana - kolekcja damska jesień-zima 2013/14

Kolekcja włoskiego domu mody Dolce & Gabbana na sezon jesień-zima 2013/14 to ciąg dalszy fascynacji Sycylią. Przewijający się już od paru sezonów motyw sycylijskiej kultury, to nawiązanie do miejsca urodzenia jednego z projektantów. Królewskie szaty, malarstwo religijne oraz mozaiki znajdujące się w bizantyjskiej katedrze Monreale to główne inspiracje Domenico Dolce i Stefano Gabbana.


Jako złocisty print mozaika Chrystusa znalazła swoje miejsce na ubraniach, torbach i butach. W połączeniu z błyszczącą biżuterią, koronami i kolczykami projekty wyglądają jak prawdziwe szaty królewskie. Koronkowe i wyszywane aplikacje na strojach przypominają niejednokrotnie dopracowane w najmniejszych szczegółach kreacje haute couture.

Oprócz królewskiego przepychu w kolekcji znajdziemy również klasykę, m.in. tweedowe, monochromatyczne zestawy z baskinkami, spódnice mocno podkreślające talię, tuniki, żakiety i obszerne płaszcze idealne na chłodne dni.

W kolorystyce kolekcji dominuje złoto połączone z błękitem i czerwienią, klasyczna czerń i biel oraz przepiękna, soczysta czerwień. Sukienki i płaszcze w rubinowym odcieniu z pewnością staną się hitem zbliżającego się sezonu.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności