Dolce & Gabbana - kolekcja damska jesień-zima 2014/15

Kolekcja zatytułowana "Zaczarowana Sycylia" Dolce & Gabbana na jesień-zimę 2014/15 to delikatna zmiana kierunku inspiracji duetu Domenico i Stefano. Projektanci zaprezentowali nam ciekawą reinterpretację baśni, średniowiecznych legend i leśnych uroków.


Domenico i Stefano proponują nam w tym sezonie pięknie wyszywane płaszcze, peleryny z kapturami obszytymi lisim futrem i sukienki bogate w bajkowe aplikacje. Sowy, rude lisy, jeże. Delikatne łabędzie, kwiaty i klucze do bram tajemniczego ogrodu. Wszystko zaklęte w misterne aplikacje.

Obok oryginalnych aplikacji dominują również projekty bogate w ornamenty, koronkowe sukienki inspirowane strojem sycylijskich wdów, które od wielu lat są muzami projektantów, jak również dopasowane eleganckie kostiumy oraz krótkie spódnice i żakiety.

Doskonałym uzupełnieniem całego przepychu okazały się akcesoria, wśród których pojawiły się spiczaste buty i złote torebki, rękawiczki wysadzane kamieniami szlachetnymi oraz rycerskie kaptury.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności