Dolce & Gabbana - kolekcja męska jesień-zima 2012/13

Kolekcja słynnego duetu Dolce & Gabbana na jesień-zimę 2012/13 została zainspirowana barokiem. Połączenie eksperymentalnych krojów, gęstych haftów, bogato zdobionych złotymi aplikacjami ubrań czy nagromadzeniem koronek – to wszystko doskonale wpisało się w barokową konwencję.


Projektanci przenieśli nas w epokę rozkwitu opery włoskiej, stad w propozycjach marki pojawiały się peleryny, niczym rekwizyt z widowisk operowych. W kolekcji królują jednak eleganckie, dobrze skrojone garnitury i taliowane marynarki, a także płaszcze dwurzędowe. Włoski dom mody proponuje wąskie krawaty, szaliki w rozmaite wzory, a także dla tych, którzy nie gardzą odrobiną nonszalancji zadziorne kapelusze. Częstym motywem pojawiającym się na marynarkach, płaszczach czy swetrach są barokowe aplikacje, które dodają szyku i elegancji. Każdy stylowy mężczyzna znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie - od garniturów, przez eleganckie płaszcze i kurtki zimowe, po ciepłą wełnianą bieliznę i piżamy.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności