Dolce & Gabbana - kolekcja męska jesień-zima 2013/14

Sycylijski styl widziany oczami słynnego włoskiego duetu Dolce & Gabbana jest wszystkim dobrze znany. Prezentowany jest w różnych odsłonach już od kilku sezonów, zarówno w kolekcjach damskich, jak i męskich. Jednak po raz pierwszy w kolekcji męskiej na sezon jesień-zima 2013/14 główną rolę odgrywała rodzina, religia i miłość.


Motyw wiary widoczny jest w fasonach, printach i materiałach. Na szczególną uwagę zasługują białe koszule z koronką przy szyji nawiązujące do szat chrzcielnych, szale ze złotym wykończeniem wykonane na wzór stuły oraz obszerne swetry i bluzy z nadrukowanym wizerunkiem Matki Boskiej. Oprócz ikonograficznych wzorów wśród projektów pojawiły się charakterystyczne dla marki gobelinowe kwiatowe motywy.ktorymi projektanci ozdobili marynarki,bluzy i płaszcze.

Klasyczne propozycje marki to przede wszystkim idealnie skrojone garnitury, kamizeli, pulowery, koszulki polo, płaszcze jedno i dwurzędowe, a wszystko w kolorze klasycznej czerni. Kolorami dominującymi w kolekcji jest klasyczna czerń i biel, różne odcienie szarości oraz czerwień, złoto, błękit i żółć.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności