Dolce & Gabbana - kolekcja męska jesień-zima 2014/15

Męska kolekcja duetu Dolce & Gabbana na sezon-jesień zima 2014/15 jest fantazją na temat średniowiecznych postaci rycerzy i władców. Projektantom udało się stworzyć obraz męskości w najbardziej pierwotnym znaczeniu tego słowa. Bogate, silne i potężne projekty z kolekcji to przede wszystkim dwurzędowe płaszcze i marynarki z aksamitu z wizerunkami średniowiecznych katedr. Architektoniczne elementy zdobią również obszerne bluzy oraz dopasowane koszule. Oprócz normandzkich budowli widzimy również inspiracje czerpane ze strojów rycerzy. Wyobrażenia rycerskiej zbroi pojawiają się w formie dekoracji na ubraniach.


Znajdziemy tu wełniane kaptury podobne to tych które były noszone pod hełmem oraz elementy przypominające rycerską kolczugę. Bogactwo strojów średniowiecznych władców zostało natomiast podkreślone przez użycie futra w projektach płaszczy, wysadzane kamieniami rękawice i pantofle oraz złote, zdobione korony. Oprócz inspiracjami średniowieczem, w kolekcji znajdziemy klasyczne, idealnie skrojone garnitury dwurzędowe, mięsiste swetry oraz eleganckie płaszcze.

Kolorystyka, jak przystało na sezon jesienno-zimowy to dominacja czerni,brązu,szarości wzbogacone kolorem bordo.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności