Dolce & Gabbana - kolekcja męska wiosna-lato 2014

Sycylijski styl widziany oczami słynnego włoskiego duetu Dolce & Gabbana jest wszystkim dobrze znany. Prezentowany jest w różnych odsłonach już od kilku sezonów, zarówno w kolekcjach damskich, jak i męskich. W najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2014, projektanci nie tylko nawiązują do ich ojczyzny, ale również wracają do epoki świetności greckiego imperium, gdy sycylijskie Syrakuzy były największym miastem zamieszkanym przez Greków. Materialne pozostałości starożytnej Grecji zostały żywcem przeniesione na bluzy, T-shirty, spodenki, jak również eleganckie garnitury.Wśród nadruków pojawiają się wizerunki bogów Zeusa i Apollo, podobizny antycznych władców i wzniesione przez nich budowle.


Oprócz casualowej propozycji pojawia się jeszcze pewien element dedykowany koneserom klasyki. Dla nich duet stworzył satynowe garnitury, które olśniewają kolorem – głównie czerwienią, błękitem, lekkim brązem, klasyczną czernią śnieżnobiałą bielą. W kolekcji pojawia się również motyw inspirowany stereotypowym więziennym strojem – szare garnitury ozdobione pionowymi, czarnymi pasami oraz pasiaste spodnie, szorty i koszulki w różnych wariantach kolorystycznych.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności