Dolce & Gabbana The One i The One for Men - edycje kolekcjonerskie

Dolce & Gabbana celebruje ponadczasową elegancję kompozycji The One i The One for Men nowymi, pełnymi ekspresji edycjami dla kolekcjonerów. The One zinterpretowany został w odcieniu kultowej czerwieni marki, natomiast The One for Men przywdział kolor głębokiego brązu. Duet tych zapachów odzwierciedla naturę osób, które po nie sięgają: ukazuje tajemniczą kobietę, roztaczającą wokół siebie olśniewający blask i mężczyznę, którego wyrafinowanie przyciąga wzrok otaczających go ludzi. Kompozycje The One posiadają wyjątkowy charakter, podkreślany przez nowe opakowania edycji limitowanej.


Natura edycji dla kolekcjonerów

Edycja dla kolekcjonerów The One czerpie inspiracje z kultowej symboliki, którą tak bardzo cenią Projektanci. Każdy flakon posiada emblemat złotej monety - wyrazisty motyw kolekcji mody Dolce&Gabbana, zaprezentowanej w 2014 roku. Monety symbolizują podróż w czasie - przenoszą nas do zamierzchłej przeszłości na Sycylię, gdzie odnajdujemy ślady starożytnej kultury greckiej. Monety ozdobione są profilami mitycznych bogów greckich - bogini na flakonie The One i bóg na flakonie The One for Men personifikują: mądrość, odwagę i inteligencję. Symbolizują również podróż do sycylijskich korzeni marki i ukazują duchowość Edycji Kolekcjonerskiej The One, w której rzeczywistość splata się z surrealizmem. 

Barwy masywnych, lakierowanych flakonów dobrane zostały z rozmyłem, aby zobrazować naturę zapachów. Czerwień Dolce&Gabbana The One stanowi symbol niedoścignionego luksusu, zaś głęboki odcień brązu w The One for Men przywodzi na myśl monarszy przepych, który dopełnia wizerunek drogocennego zestawu dla kolekcjonerów.


Zapach

Jak pełna zagadkowych sprzeczności jest kobieta, która wybiera The One, tak kontrastowa jest kompozycja tego zapachu, który z antynomii składników czerpie swoją wyjątkową moc. Bogate orientalno-kwiatowe perfumy otwierają się perlistymi, współcześnie zinterpretowanymi, świeżymi nutami bergamotki i mandarynki, które połączono z soczystym aromatem liczi i brzoskwini. W podróży do serca kompozycji odkrywamy ponadczasową woń białej lilii, obdarzonej ponętną intensywnością i spowijającym czarem kobiecości. Finalna głębia zapachu ukazuje zmysłową woń bogatej wanilii i żywicznych nut bursztynowych, które jednoczą się z aksamitnym piżmem. Ich wonny tren długo i trwale zaznacza swoją obecność. 

The One for Men to esencja elegancji i zmysłowości – zapach zarazem klasyczny i nowoczesny, dynamiczny i angażujący. Orientalno-korzenna kompozycja rozwinięta została w harmonii z nutami tabaki i szlachetnych przypraw korzennych. Wielowymiarową elegancję nut głowy tworzy smakowita kompozycja grejpfruta, kolendry i bazylii. Korzenne, ciepłe nuty kardamonu i imbiru stanowią charakterystyczny, wyrazisty akord, który z czasem ustępuje trwałym aromatom tabaki i bursztynu, podkreślonych drzewną wonią cedru.


Gama i ceny:

Dolce&Gabbana The One Collector’s Edition 50 ml / 379 PLN
Dolce&Gabbana The One Collector’s Edition 75 ml / 505 PLN
Dolce&Gabbana The One for Men Collector’s Edition 50 ml / 285 PLN
Dolce&Gabbana The One for Men Collector’s Edition 100 ml / 395 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności