Dream Make-up by Douglas - nowy makijaż stewardes Polskich Linii Lotniczych LOT

Douglas, ekspert w dziedzinie makijażu i pielęgnacji urody, został oficjalnym wizażystą Polskich Linii Lotniczych LOT. Dla stewardes wizażyści stworzyli autorską stylizację Dream Make-up by Douglas. Drugim filarem rocznej współpracy są warsztaty makijażowe organizowane dla 650 pań w Douglas House of Beauty w warszawskiej Arkadii. Pod szkoleniowym okiem Magdaleny Przygody i zespołu wizażystów personel pokładowy nauczy się jak sprawnie wykonać profesjonalny make-up, który przetrwa długie godziny lotów. Partnerem makijażowym projektu jest marka Clarins.


Jesteśmy dumni z tego, że poprzez ten projekt mamy udział w tworzeniu wizerunku Polski. Dla obcokrajowców latających samolotami LOT-u stewardesy są często pierwszym kontaktem z naszym krajem. Od ich wyglądu często zależy pierwsze wrażenie o nas samych. Dla nich i dla wszystkich Polek chcemy być ekspertem beauty, któremu można zaufać w kwestii dbałości o urodę” – Agnieszka Mosurek-Zava, prezes Douglas Polska.

Jest to pierwsze zakrojone na tak dużą skalę szkolenie personelu pokładowego PLL LOT dotyczące makijażu, które ma wspierać nowoczesny wizerunek narodowego przewoźnika. „Potrzebowaliśmy doradcy, który rozumie kierunek wizerunkowych zmian prowadzonych w PLL LOT oraz specyfikę pracy personelu pokładowego i stworzy makijaż odzwierciedlający szyk i profesjonalizm naszych stewardes. Stylizacja stworzona przez wizażystów Douglas, uwzględniając dotychczas obowiązujące standardy, kreuje spójny wizerunek stewardes. Bardzo ważne było też to, by nowy makijaż nie tylko dobrze podkreślał urodę, ale też by gwarantował komfort pracy. Powierzyliśmy Douglas rolę oficjalnego wizażysty, bo cenimy wiedzę i umiejętności ich konsultantów” – Małgorzata Witon, Dyrektor Biura Produktu i Standardów Obsługi Klienta PLL LOT.

Dream Make-up by Douglas to autorska stylizacja, dedykowana stewardesom polskiego przewoźnika. Jest klasycznie elegancka i podkreśla urodę, z której Polki słyną na całym świecie. Oddaje wartości marki LOT: nowoczesność i profesjonalizm. Inspirowana jest wolnością, przestrzenią i marzeniami o lataniu. Jej filary kolorystyczne to klasyczne beże i brązy. „Dla stewardes wybraliśmy kosmetyki Clarins, bo to zarówno kolor w makijażu, formuły bogate w składniki roślinne, jak i pielęgnacja zapewniająca ochronę i nawilżenie skóry w czasie długich godzin lotów. Naturalny makijaż jest dopełnieniem granatowych mundurów i toczków, które LOT wprowadził w ostatnim czasie” – Elżbieta Plichta, PR Manager Douglas Polska.


Kosmetyki Clarins, którymi wykonano Dream Make-up by Douglas:

błyszczyk do ust Clarins Color Quench nr 04, 63 PLN
cień do powiek Clarins Mono Eye Shadow nr 09 Chestnut Freeze, 73 PLN
cień do powiek Clarins Mono Eye Shadow nr 09 Chocolate, 73 PLN
cień do powiek Clarins Mono Eye Shadow nr 09 Pink Frost, 73 PLN
cień do powiek Clarins Mono Eye Shadow nr 09 Vanilla Beige, 73 PLN
eyeliner Clarins Black, 91 PLN   
konturówka do ust Clarins Lip Pencil nr 03 Nude, 52 PLN     
korektor Clarins Instant Light Brush-On Perfector nr 02 Medium Beige, 111 PLN  
kredka do brwi Clarins Eye Brow Pencil nr 03 Soft Blonde, 53 PLN    
krem nawilżający do skóry suchej i (lub) mieszanej Clarins HydraQuench, 194 PLN     
maskara pogrubiająco-wydłużająco-podkręcająca Clarins Wonder Perfect 01 Black, 99 PLN    
podkład Clarins Everlasting Compact SPF 15 nr 108 Sand, 153 PLN     
podkład Clarins Everlasting Compact SPF 15 nr 112 Amber, 153 PLN      
podkład Clarins Everlasting Compact SPF 15 nr Honey, 153 PLN    
podkład Clarins Everlasting Compact SPF 15 nr Nude, 153 PLN     
rozjaśniający krem energizujący pod oczy Eye Clarins Revive Beauty Flash, 146 PLN     
róż Clarins Blush Prodige Lovely Rose nr 01, 145 PLN   
róż Clarins Blush Prodige Rose Wood nr 05, 145 PLN

Kosmetyki te dostępne są w sieci perfumerii Douglas.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności