Dsquared² - kolekcja damska jesień-zima 2012/13

Najnowsza kolekcja bliźniaków Deana i Dana na sezon jesień-zima 2012/13 marki Dsquared² przenosi nas do lat 60. na salę gimnastyczną, gdzie została zaprezentowana najnowsza damska kolekcja. Modelki prezentują stylizacje przypominające te z amerykańskich filmów o nastolatkach uczących się w liceum.


Projektanci proponują ciekawe połączenie glam lat 60-tych z młodzieńczym duchem i rockowym stylem. Eleganckie płaszcze i marynarki, kolorowe futerka, ołówkowe spódniczki, sweterki z zabawnymi obrazkami i szkolny styl na cebulkę – wszystko to można znaleźć w jesiennej kolekcji Dsquared². Pikanterii strojom dodają seksowne szpilki zakończone w szpic, torby przypominające tornistry, toczki w lamparcie wzory, berety z antenką, długie ściągane rękawiczki i dziewczęce kołnierzyki. Kolekcja to propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią chodzić wytartym szlakiem, dla zwolenników wyrafinowanego stylu.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności