Dsquared² Red & Black Capsule Collection Pre-Fall 2013/14

Kolekcja "Red & Black" na sezon jesień-zima 2013/14 marki Dsquared² to hold złożony najbardziej znanym i cenionym kobietom w międzynarodowym kinie. Kazda z dziesięciu zaprojektowanych kreacji poświęcona była jednej z hollywoodzkich gwiazd m.in.: Anna Magnani, Audrey Hepburn, Ava Gardner, Betty Grable, Elizabeth Taylor, Fay Wray, Ginger Rogers, Grace Kelly, Joan Collins i Lina Romay.


Deana i Dana Caten zainspirował nie tyle ich talent, co styl ubierania się, bowiem ich styl w czasach im współczesnych był rewolucyjny, docelowo okazał się wpływowym i przeszedł do powszechnie uznanych kanonów mody. Ikona stylu to modowy spirytus movens, której część stanowi wygląd oraz "to coś”, nieuchwytna magia, charyzma, która sprawia, że nie możemy oderwać od niej wzroku, że pragniemy się na niej wzorować, niezależnie od upływu czasu. I tak własnie było w przypadku projektantów marki.

"Nie mogliśmy być bardziej podekscytowani podczas tworzenie tej unikatowej kolekcji Red & Black Dress." - powiedzieli Dean i Dan Caten, dyrektorzy kreatywni Dsquared² - "Te kobiety były nie tylko legendarne ze względu na ich talent, mądrość i silę, ale były też prekursorami w modzie. Kolekcja jest uosobieniem elegancji i to oddaje istotę i atrakcyjność lat pięćdziesiątych ,która w połączeniu z nieokiełznanym duchem  Dsquared2 , zapewni jej lojalnych zwolenników na całym świecie."

Kolekcja Red & Black oprócz niezwykle eleganckich kreacji utrzymanych w kolorystyce, jak sama nazwa wskazuje - czerni i czerwieni zawiera również szereg akcesoriów takich jak torby, buty i biżuteria.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności