Dsquared2 - kampania wiosna-lato 2019

Autorami najnowszej kampanii domu mody Dsquared2 na sezon wiosna-lato 2019 jest utalentowany duet fotografów Mert Alas i Marcus Piggott. Przed obiektywem mistrzów fotografii stanęli Birgit Kos, Irina Shayk, Barak Shamir, Elliot Meeten, Janusz Kuhlmann, Jordan Genidogan, Martijn Faaij, Paulo Spencer, Tommy Hackett oraz William Los.


Modelki i modele prezentują stylizacje Panos Yiapanis składające się z kluczowych elementów wiosenno-letniej kolekcji skupiającej się na neutralnych barwach wojskowych pomieszanych w zabawny sposób z neonowymi tonacjami.

Kampanii towarzyszy krotki film, którego akcja rozgrywa się na opuszczonej stacji kolejowej, na skraju miasta gdzie spotyka się paczka przyjaciół.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności