Dsquared2 - kolekcja damska jesień-zima 2014/15

Duet Dsquared2 na sezon wiosenno-letni zaprezentował w swej kolekcji konkretną wizję - plażowy klimat w stylu retro oparty na ekstremalnie ściśniętej w talii sylwetce. Projekty przypominały nam wspaniałą garderobę ikony stylu lat 50. Audrey Hepburn. Tym razem panowie Dean i Dan Caten postanowili poszukać inspiracji w latach 60. I choć sceneria prezentowanej kolekcji przeniosła nas na oddział szpitala psychiatrycznego to jednak kolekcja w niesamowity sposób oddaje ducha kobiecości. Wśród propozycji marki dominują swingowe kurtki, krótkie sukienki, szorty i peleryny, które zdobiły futra z norek, pióra, cekiny i klejnoty - symbole wystawnego życia bohaterki tej kolekcji.


Jako wyznacznik luksusu w kolekcji znajdziemy również kurtki, spódnice i płaszcze wykonane ze skóry pytona w dość oryginalnych kolorach - niebieskim, szmaragdowym i fioletowym, eleganckie, idealnie skrojone kostiumy i peleryny, wytworne, lśniące kryształami suknie wspaniale podkreślające talię kobiety, szmaragdowe, satynowe płaszcze pokryte piórami.

To, co od zawsze wyróżnia markę Dsquared2 to niezwykłe dodatki. Tym razem projektanci proponują ekstrawaganckie buty i torby. Skórzane sandały owinięte wokół kostki bogato wysadzone kamieniami jak i kołnierzyki przypominające kołnierze ortopedyczne, duże szerokie okulary, wysokie jedwabne rękawiczki, bransoletki przypominające kajdanki, czy też torebki w kształcie teczek lekarskich.

Duet Dean i Dan Caten z pewnością nie rozczarował swoich wiernych fanek. Kolekcja jest bardzo seksowna, eksponuje atrybuty kobiecej sylwetki.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności