Dsquared2 - kolekcja damska wiosna-lato 2015

Marka Dsquared² co sezon próbuje nas czym zaskoczyć. Od samego początku istnienia marki, pokazy Dsquared2, to nie tylko zwykły wybieg i chodzące po nim modelki czy modele, ale przede wszystkim wielkie widowisko z fantastyczną scenografią, muzyką i oczywiście oryginalnymi projektami. Tym razem bracia wyważyli kolekcję, dzięki czemu widać zarówno pomysłowe zestawienia printów, jak i ciekawe cięcia oraz dbałość o szczegóły.


Kolekcja wiosna-lato 2015 jest połączeniem stylu sportowego i elementów haute couture, które odzwierciedlają się w drapowaniach, plisach, zakładkach, wykończeniach projektów z piór oraz haftach dzięki którym projekty nabrały wyrafinowania. Bliźniacy Catten mieszając te dwa odlegle dla siebie style stworzyli kolekcję co prawda elegancką, ale za to z wielkim poczuciem humoru.

Na mediolańskim wybiegu królowały projekty wykonane z kolorowej skóry w graficzne wzory m. in krótkie szorty, spódnice, płaszcze, spodnie o długości 3/4, topy i sukienki, Obok skórzanych propozycji marki pojawiły się pierzaste topy i spódnice, sukienki i spódnice z ogromną ilością falbanek oraz szykowne garnitury,
W kolekcji nie zabrakło również dżinsów, które Deana i Dana połączyli z harfowanymi płaszczami oraz błyszczącymi kurtkami.

Kolorystyka kolekcji to fantastyczna paleta kolorów od niebieskiego, poprzez żółtą cytrynę, fuksję, soczystą zieleń, czerwień, pomarańcz i turkus, aż po klasykę w postaci czerni, bieli, szarości i złota. Barwne motywy na projektach inspirowane były malarstwem Azteków.

Duet Dean i Dan Caten z pewnością nie rozczarował swoich wiernych fanek. Było seksownie, kolorowo i bardzo wakacyjnie, Bracia Dean i Dan z Dsquared² wiedzą, co zrobić by kobieta wyglądała uwodzicielsko i inspirująco.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności