Dsquared² kolekcja męska jesień-zima 2012/13

Marce Dsquared² na czele z duetem projektantów Dean i Dan Caten pomysłów na stworzenie wyjątkowych kolekcji nie brakuje. Tym razem w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2012/13 proponują nam powrót do szkoły.


Kolekcja to przekrój różnych uczniowskich grup, od stylu niegrzecznego ucznia elitarnej szkoły, po sympatyków sportu i pilnych uczniów, czyli kujonów. Wszystkie te wymienione grupy wyróżnia charakterystyczny styl ubierania się, dlatego w tej kolekcji znaleźć można dużo powycieranego denimu w połączeniu ze swetrami oraz modnymi w tym sezonie kurtkami pilotkami oraz taliowanymi płaszczami. Tweed, kożuszki, marynarki założone na kurtki jeansowe, szare dresy, koszule w kratę, kamizelki w romby i sweterki. Natomiast dla zwolenników klasyki i elegancji strój stosowny na bal maturalny, czyli dobrze skrojone garnitury, a nawet biała koszula z muszką.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności