Dsquared2 - kolekcja męska wiosna-lato 2014

Markę Dsquared2 stworzyli bliźniacy Dean i Dan Caten z Ontario, których od najmłodszych lat fascynowała moda. Tuż po osiągnięciu pełnoletniości rozpoczęli studia w "Parsons The New School for Design” w Nowym Jorku. Niedługo po tym stworzyli DEanDAN – pierwszą, autorską kolekcję damską. Nie minęło dużo czasu by upomniała się o nich europejska stolica mody – Mediolan. Pracowali tam jako projektanci domów mody Versace i Diesel. Z męską kolekcją zadebiutowali w 1994 roku, a świat mody przyjął ich z otwartymi rękami. Konsekwentna droga "pod prąd”, wbrew zasadom i modowym regułom spowodowały, że marka Dsquared2 zdobyła ogromne uznanie na całym świecie.


Najnowsza kolekcja męska na sezon wiosna-lato 2014 to przede wszystkim szalone projekty z lekką nutą erotyczną, o której świadczy chociażby zaprezentowana przez duet linia bielizny. Inspiracja do stworzenia kolekcji był styl amerykańskiego aktora Jamesa Deana, który niedługo po swojej śmierci stał się ikoną popkultury, jak również światowego kina oraz nonkonformistycznej postawy życiowej. James Dean, zarówno swoim stylem bycia, jak i wielkimi rolami, stworzył niezapomniany wizerunek buntownika i własnie dla takich mężczyzn marka Dsquared2 zaprojektowała najnowszą kolekcję. Dean i Dan Caten zastanawiają się jak ubierałby się James, gdyby rozbił się samolotem na tropikalnej wyspie, stad w kolekcji znajdziemy poszarpane jeansy, przycięte lniane spodnie, mini szorty surfingowe, koszulki z etnicznymi wizerunkami oraz kąpielówki z subtelnymi kwiatami. Casualowy styl ozdobiony został uzupełniony fantazyjnymi dodatkami, m.in.: długimi sznurami korali, stylizowanymi na podniszczone kapeluszami oraz słomkowymi spódnicami.

Marka DSquared2 poleca również idealnie skrojone marynarki, jedwabne smokingi, dwurzędowe trencze, satynowe szorty i kurtki oraz kurtki skórzane. To idealne propozycje dla mężczyzn ceniących swobodę z odrobiną szaleństwa, jak również dla zwolenników elegancji.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności