Dsquared2 Wild - nowy zapach męski

Współczesny, niezależny mężczyzna funkcjonuje według zasad określanych przez nowoczesny styl życia i środowisko miejskie. Pomimo tego jego codzienna egzystencja dostraja się do ledwie słyszalnych pomruków buntu, które rozlegają się w głębi jego duszy. Bunt popycha go do poszukiwania wolności - wiedziony magiczną mocą, zmierza tam, gdzie ostatecznie poczuje się wolny.


"Według nas zapach ma emocjonalny związek z tym, kim jesteśmy, odsłania nasze długo skrywane pragnienia i marzenia. Dlatego właśnie koncept zapachu Wild jest nieodłącznie powiązany z nami i z ideologią marki Dsquared2. Ostateczne, autentyczne wyrażanie siebie samego daje nam wolność wypowiedzi i umysłu. Uważamy, że Wild to fascynujący koncept, zwłaszcza w życiu współczesnego społeczeństwa." - mówią Dean i Dan Caten, Dsquared2.


Zapach: dzikość serca

Wild to ewolucja olfaktorycznej podróży Dsquared2, podczas której inspiracji dostarcza świat natury. Podążając tropem zapachowych debiutów marki Dsquared2 - He Wood oraz Potion - Wild otwiera dziś nowy rozdział tej podróży. Dzięki niemu marka kontynuuje eksplorowanie sfery męskich pragnień i ukazuje więzi, jakie łączą współczesnego mężczyznę ze środowiskiem miejskim i otaczającą go naturą. Ten enigmatyczny i pobudzający wyobraźnię koncept stanowi integralny element DNA Dsquared2. Podkreśla prawo mężczyzny do wyrażania swojej zmysłowości i najskrytszych pragnień. Wild urzeczywistnia i materializuje pasję Dsquared2, którą tak wyraźnie dostrzegamy w jej awangardowym i dalekim od ortodoksji podejściu do świata mody.


Flakon: dziki duch

Elegancko ukształtowaną sylwetkę cechują subtelne linie, które wyznaczają zarys miękko zaokrąglonych ramion. Smukły flakon Wild wykonany został z przejrzystego szkła. Zwieńczony drobnym, błyszczącym korkiem, przedmiot ten opleciony został elastyczną, czarną, skórzaną uprzężą, która nawiązuje do jeździeckiej uprzęży rzemiennej (ogłowia) i siodła. Ten  element, wymyślony przez Deana i Dana Catenów, podkreśla kontrast koncepcji nieujarzmionego zapachu. Flakon w unikalny sposób przekazuje filozofię Dsquared2’s – wyraża niepohamowany sex appeal, przekładając go na niezwykle elegancki i nowoczesny design.


Opakowanie: dzika elegancja

Dopełnieniem wyrafinowanego zapachu jest opakowanie reprezentujące stonowaną elegancję. Teksturowany, jasno-szary kartonik zdobi nadruk błyszczących, czarnych liter.


Kompozycja zapachowa: dzika namiętność
Zachwycające perfumy, które zapowiadają uwolnienie dzikiej duszy.


Niespodziewany zryw

Nagle powietrze wypełnia aromatyczna świeżość santoliny, sugestywnie i dynamicznie podkreślona nutami żywicy.


Swobodny galop

Wyrazista, intensywna nuta opoponaxu, połączona z akcentami nowoczesnego bursztynowego neolabdanum, wyraża męskość, siłę i wytrzymałość.


Uwolnij swoją pasję

Zmysłowy zapach roślinnego bursztynu połączony z prymitywną, głęboką nutą humusu sprawia, że zapach odkrywa przed nami zaskakujące oblicze.


Niespodziewany zryw

Santolina – znana również jako bawełniana lawenda, roślina zawsze zielona, ma świeży, ziołowy, intensywny aromat
Akord żywiczny - mieszanka składników wzmacniających zapach


Swobodny Galop

Neolabdanum – nowy akord oparty na gumie, która produkuje krzew citrus ladaniferus, chroniąc swoje liście przed słońcem. Charakteryzuje się bursztynowym, balsamicznym aromatem, niezwykle trwały.
Opoponax – znany jako słodka mirra, uzyskiwany z gumy wypływającej z nacięcia drzewa. Zapach balsamiczny i lekko ziemisty.


Uwolnij swoją pasję

Roślinny bursztyn - znany także jako roślinna ambra naturalnie dostępna w szałwi muszkatołowej. Bardzo drzewny, piżmowy zmysłowy aromat.
Akord humusu – akord przypominający zapach mokrej gleby.


Rodzina zapachowa: drzewna aromatyczna
Kreatorki: Daphné Bugey i Annick Menardo


Kampania reklamowa: dziki galop

Autorem wizji fotograficznej dla kampanii reklamowej Wild jest Steven Klein. Steven jest jednym z najbardziej wpływowych fotografików w branży. Słynie z charakterystycznego, wywrotowego stylu i niepowtarzalnego sposobu fotografowania ludzkiego ciała. Jego kultowe wizerunki obrazujące koncept Wild są niezwykle przenikliwe. Symbol wolności – rozkulbaczony, czarny ogier o fantastycznej rzeźbie napiętych mięśni przedstawiony został jako wizja elegancji i siły. Siłę i piękno konia dopełnia zdjęcie nagiego torsu modela. Silvester Ruck sfotografowany został z takiej perspektywy, która umożliwia ukazanie struktury i definicji jego pięknych mięśni. Intymne wizerunki nie ukazują wystudiowanych póz, ale chwytają w kadrze chwile wyzwolenia. Prowokacyjne zdjęcia reprezentują typową dla Dsquared2’ estetykę – marka zuchwale przekracza granice konwencji, zarówno w swoich kolekcjach, jak i w metaforyce reklamowej.


Gama i ceny:

Woda toaletowa 30 ml, naturalny spray / 160 PLN
Woda toaletowa 50 ml, naturalny spray / 220 PLN
Woda toaletowa 100 ml, naturalny spray / 300 PLN

Linia komplementarna:
Lotion po goleniu w sprayu 100 ml / 125 PLN
Dezodorant naturalny spray 100 ml / 110 PLN
Bezalkoholowy dezodorant w sztyfcie 75 ml / 110 PLN
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności