Eddie Redmayne w kampanii Prada jesień-zima 2016/17

Nic tak nie przyciąga do marki i jej produktów jak znana i zaufana twarz pojawiająca się w kampanii reklamowej firmy. Chyba najlepiej można to zaobserwować w branży modowej, wielkie domy mody często zamiast profesjonalnych modeli, decydują się na współpracę z gorącymi nazwiskami Hollywood.


Kampania męskiej kolekcji Prada na sezon jesień-zima 2016/17 przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Włoski dom mody podobnie jak w sezonie jesień-zima 2012/13 i wiosna-lato 2015 postawił na utalentowanych aktorów. Sezon jesień-zima 2012/13 reprezentowali hollywoodzcy aktorzy Gary Oldman, Jamie Bell, Willem Dafoe i Garrett Hedlund, wiosna-lato 2015 należała do Miles Teller, Ansel Elgort, Jack O’Connell oraz Ethan Hawke, a jesień-zima 2015/16 reprezentowali amerykańscy aktorzy Scoot McNairy, Michael Shannon i Tye Sheridan.

Tym razem w najnowszej kampanii pojawił się zdobywca Oscara, Eddie Redmayne. Na zdjęciach Craiga McDeana idealnie prezentuje się w patchworkowych sweterkach, koszulach we wzory i tweedowych marynarkach.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności