Eddie Redmayne w kampanii Prada jesień-zima 2016/17

Nic tak nie przyciąga do marki i jej produktów jak znana i zaufana twarz pojawiająca się w kampanii reklamowej firmy. Chyba najlepiej można to zaobserwować w branży modowej, wielkie domy mody często zamiast profesjonalnych modeli, decydują się na współpracę z gorącymi nazwiskami Hollywood.


Kampania męskiej kolekcji Prada na sezon jesień-zima 2016/17 przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Włoski dom mody podobnie jak w sezonie jesień-zima 2012/13 i wiosna-lato 2015 postawił na utalentowanych aktorów. Sezon jesień-zima 2012/13 reprezentowali hollywoodzcy aktorzy Gary Oldman, Jamie Bell, Willem Dafoe i Garrett Hedlund, wiosna-lato 2015 należała do Miles Teller, Ansel Elgort, Jack O’Connell oraz Ethan Hawke, a jesień-zima 2015/16 reprezentowali amerykańscy aktorzy Scoot McNairy, Michael Shannon i Tye Sheridan.

Tym razem w najnowszej kampanii pojawił się zdobywca Oscara, Eddie Redmayne. Na zdjęciach Craiga McDeana idealnie prezentuje się w patchworkowych sweterkach, koszulach we wzory i tweedowych marynarkach.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto