Edyta Klaper x Sisley - podróż do serca luksusowej i dzikiej zimowej dżungli

Sisley Paris we współpracy z polską artystką Edytą Klaper pragnie zabrać Cię w podróż do serca luksusowej i dzikiej zimowej dżungli. Edyta Klaper ukończyła ASP w Łodzi, na której studiowała design i modę. Założycielkę Sisley Paris - Isabelle d’Ornano, z domu Potocką, poznała w trakcie konkursu, zorganizowanego przez markę Sisley Paris na łódzkiej ASP. Kreacje Edyty Klaper znów zwróciły jej uwagę podczas wystawy prac Akademii Łódzkiej w Paryżu, gdzie miały okazję spotkać się ponownie. W tym roku marka Sisley Paris zaprosiła Edytę Klaper do współpracy, powierzając jej projekt nowej odsłony zestawów zapachowych na potrzeby kampanii świątecznej. Odkryj wyjątkowy świat i historię tej współpracy, która symbolizuje wsparcie marki Sisley Paris wobec młodych artystów.


Sisley Paris we współpracy z polską artystką Edytą Klaper pragnie zabrać Cię w podróż do serca luksusowej i dzikiej zimowej dżungli.


"Byłam bardzo szczęśliwa, że Isabelle d'Ornano wybrała mnie, jako młodą artystkę, do bycia częścią marki Sisley Paris. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że markę identyfikuję jako wyjątkową, tworzoną z pasją. Ta pasja pomogła mi przygotować projekt dla Sisley Paris, a ponieważ chodziło o wizję dżungli, zainspirowały mnie oryginalne motywy i byłam prawie pewna, że będą bardzo piękne i w charakterze marki. Zainspirowało mnie to również później do tworzenia innych moich projektów. Zarówno w pracy dla Sisley Paris, jak i później inspirowałam się głównie perfumami. Uważam, że zapachy są ponadczasowe, reprezentują coś więcej poza trendami i towarzyszą nam na co dzień, podkreślają osobowość. Jestem bardzo przesiąknięta sztuką i ilustracją, wykorzystuję moje obrazy, moje szkice i inne elementy kolażu, które składam w jedną całość, łącząc różne techniki".


Izia - zestaw woda perfumowana 30 ml + w prezencie mleczko do ciała 50 ml / cena 399 zł
Eau du Soir - zestaw woda perfumowana 30 ml + w prezencie mleczko do ciała 50 ml / cena 499 zł

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności