Elie Saab - kolekcja jesień-zima 2012/13

Najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima 2012/13 libańskiego projektanta Elie Saaba zapiera dech w piersiach. Oprócz dziennych kreacji, płaszczy, sukienek koktajlowych, futer, garniturów idealnych na spotkanie biznesowe, libański projektant stworzył jak zwykle dużo długich sukni, idealnych na wielkie imprezy. Kolekcja to ukłon dla zwiewnych i bardzo subtelnych tkanin mieniącym się milionami błyszczących kryształków. W kolekcji dominuje beżowa kolorystyka, choć nie zabrakło również projektów w złocie, srebrze, czerni i pięknej szmaragdowej zieleni. Elie Saab to ulubiony projektant gwiazd, które po jego zjawiskowe kreacje sięgają na wielkie wieczory rozdań nagród.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności