Elie Saab - kolekcja wiosna-lato 2015

Każda kolekcja projektu Elie Saab zachwyca niezwykle kobiecymi krojami, misternymi zdobieniami, które nie odbierają kreacjom lekkości oraz dystyngowanym luksusem przejawiającym się zarówno w detalach jak i stosowanych materiałach. Kobieta libańskiego projektanta nie podąża za trendami, gdyż sama je ustanawia, jest otwarta na nowe kierunki w modzie, pewna siebie oraz świadoma swojej kobiecości. Z myślą o takiej kobiecie powstała również kolekcja na sezon wiosna-lato 2015 – podczas jej paryskiej prezentacji wybiegiem zawładnęły modelki prezentujące kolorowe i zwiewne kreacje w stylu Bohemian, który od kilku sezonów namiętnie i skutecznie podbija wybiegi największych projektantów oraz ulice wielkich miast.


Bogate w hafty i zdobienia suknie wieczorowe w typowym dla niego stylu Glamour zostały zastąpione na sezon wiosna-lato 2015 lekkimi, swobodniejszymi w estetyce bohemy. Elie tym razem przygotował dla nas asymetryczne suknie w kilku wariantach - z przodu w wersji mini, natomiast z tylu sięgające ziemi, krótkie, jak również długie, powłóczyste z głębokim rozcieraniem na nodze oraz dekoltem o linii V. Mniej elegancji, ale za to więcej uwodzenia.

Obok propozycji w fantastyczne, kolorowe desenie pojawiły się również monochromatyczne zestawy i sukienki utrzymane w kolorze wyrazistego granatu, morskiego błękitu, soczystej czerwieni, szmaragdu, czerni  bądź onirycznej bieli, Ciekawym elementem kolekcji są sukienki w stylu ombre w kolorze ognistego pomarańczu, gdzie kolor stopniowo przechodzi z intensywnej czerwieni po delikatny pomarańcz, w szarości - od czerni po biel oraz w granacie - od ciemnego niebieskiego po błękit.

Kobieta Eliego Saaba błyszczy odziana w cekiny i wytworne koronki. Jej subtelne kształty podkreślają dokładnie przemyślane prześwity, misternie uformowane i umiejscowione wstążki rypsu, a także praktycznie niewidoczne paski z delikatnej skóry.

Mówiąc o dodatkach nie sposób nie wspomnieć o prostych w formie torbach utrzymanych w monochromatycznej konwencji, zarówno w obszernej wersji do noszenia w ręku jak i nieco mniejszej, biżuteryjne torebki. Całość dopełniały delikatne skórzane paski oraz proste sandały na obcasie.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności