Emma Stone twarzą nowego zapachu Attrape-Rêves z kolekcji Les Parfums Louis Vuitton

Od momentu powstania w 1854 roku, dom mody Louis Vuitton zawsze kierował się pasją do dalekich podróży, odkrywania nowych horyzontów. Od stworzenia pierwszego legendarnego kufra podróżnego, duch Louis Vuitton towarzyszy podróżnikom, niezależnie od tego, jaki jest cel ich podróży. Czasem wystarczy jedynie zamknąć oczy, aby znaleźć się w dowolnym miejscu na ziemi. Intymna, abstrakcyjna, czy metaforyczna – podróż to nie tylko cel. To uczucie. To ciągły ruch, który pobudza ciało i ducha, sprawia, że serce zaczyna mocniej bić, zostawia wyraźny ślad w naszej pamięci...


Pochodzący z Grasse mistrz perfumiarstwa Jacques Cavallier Belletrud spędził kilka miesięcy podróżując przez 5 kontynentów. Jego celem było odkrycie nieoczekiwanych zapachowych emocji. Emocji, które odczuwamy, wąchając egzotyczne zapachy lub niezwykle rzadkie składniki. Emocji, które pojawiają się, kiedy udamy się w nieznane, daleko od domu.

Wszystkie te ulotne chwile, emocje i podróże zainspirowały Jacques’a Cavalliera Belletruda do skomponowania 8 zapachów - Rose des vents, Turbulences, Dans la peau, Apogée, Contre moi, Matière noire, Mille feux, Le jour se lève oraz najnowszego Attrape-Rêves, dziewiątego już zapachu kolekcji Les Parfums Louis Vuitton.

Będąc ulotnym jak moment pomiędzy snem a rzeczywistością, Attrape-Rêves jest aromatyczną inkarnacją duchowego cudu. Podobnie jak żywe odcienie Zorzy Polarnej podróżującej przez arktyczne niebiosa, przywołuje obrazy naturalnych zjawisk zakorzenionych głęboko w pamięci odległych przygód. Nuty inspirujące są starannie wyważone przez mistrza perfumeryjnego Jacquesa Cavalliera Belletrud. Intensywne ciepło ziarna kakaowca miesza się z delikatnym zapachem piwonii, wywołując wizje spadających gwiazd rozrzuconych po aksamitnym nocnym niebie. Serce paczuli zostaje zestawione z lśniącą słodkością liczi.

Twarzą nowego zapachu została ambasadorka marki Louis Vuitton Emma Stone. Kampanii towarzyszyć będzie pierwszy w perfumiarskiej historii domu mody film, którego reżyserem jest Sam Mendes, autor takich hitów jak "American Beauty", "Droga do szczęścia" czy "Skyfall".

"Jestem dumny z tego, że możemy zaprezentować pierwszy krótki film w roli głównej z niezwykle utalentowaną Emmą Stone. To kolejny kamień milowy w sukcesie naszej kolekcji zapachów." – mówi Michael Burke, prezes Louis Vuitton.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności