Emporio Armani - kolekcja męska wiosna-lato 2013

Kolekcja męska wiosna-lato 2013 to ubrania w stonowanej kolorystyce bieli, szarości, beży i czerni. Linia ubrań dedykowana jest młodym mężczyznom ceniącym przede wszystkim luz i nonszalancję.


Dlatego tez w kolekcji pojawiło się dużo koszulek opinających klatki piersiowe tak bardzo, że prawie na nich pękających, szortów, które panowie będą nosić nawet do eleganckich marynarek oraz dzianinowych sweterków.

"Perełki" tej kolekcji - częściowo transparentne sweterki w poziome pasy, to niewątpliwie propozycje dla panów lubiących demonstrować swoje muskularne ciało. Na eleganckie wyjścia dom mody proponuje klasyczne ciemne garnitury. Dość ciekawa i ekstrawagancka stylizacja to idealnie skrojone marynarki w połączeniu z szortami.
Kolekcja wiosna-lato 2013 Empario Armani to kolaboracja elegancji Armaniego i swobody Empario.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności